jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۷۸۹۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۲

رفتن عمو رسول را باور نمی‌کنم

خاطره بازیگر «میم مثل مادر» از ملاقلی‌پور

بازیگر نوجوان فیلم «میم مثل مادر» از رسول ملاقلی‌پور با عنوان یکی از شریف‌ترین افرادی که تاکنون دیده، یاد کرد.

خاطره بازیگر «میم مثل مادر»  از ملاقلی‌پور

علی شادمان گفت: مرحوم ملاقلی‌پور آینه تمام نمای صداقت بود و یکی از شریف‌ترین انسان هایی که تا امروز دیده ام. انسان خیلی پاکی بود و اندیشه‌ها و دغدغه هایی داشت که در دنیای امروز ما کمتر دیده می‌شود. فکر پاک و بی آلایشی داشت و همه این ویژگی‌های خوب در سبک زندگی او و کوچک ترین ویژگی های رفتاری اش کاملا مشهود بود.

بازیگر فیلم «میم مثل مادر» اضافه کرد: عمو رسول نان صداقت و مهربانی اش را می‌خورد. هیچ وقت روزی را که خبر فوت ایشان را شنیدم فراموش نمی کنم. بعد از خانواده خودشان و آقای منوچهر محمدی، ما از اولین کسانی بودیم که با خبر شدیم. به سرعت با پدر و مادرم از ایلام به تهران آمدیم و یادم هست که ساعت‌ها در بهت فرو رفته بودم و باورم نمی‌شد او از میان ما رفته است. راستش را بخواهید هنوز هم باور ندارم این اتفاق رخ داده است.

وی در ادامه افزود: انسی که من با آقای ملاقلی پور داشتم مثال زدنی بود. او کسی بود که پای مرا به سینما باز کرد و می توانم بگویم مهم‌ترین آدم زندگی من است، ایشان باعث شد مسیر زندگی ام عوض شود. همیشه به یادش هستم و امکان ندارد گذر زمان باعث شود فراموشش کنم. روحش غرق آرامش الهی باد. (سوره سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر