همه چیز درباره تعرفه پیست‌های اسکی

چند می‌گیری سُر بخورم؟

جام جم ورزشی: حسین ساوه شمشکی موفق شد مدال طلای بیست و چهارمین دوره رقابت های اسکی قهرمانی آسیا را به دست آورد.
کد خبر: ۷۷۶۷۶۳
حسین ساوه شمشکی بر بام اسکی آسیا

در این رقابت ها که امروز(چهارشنبه) در پیست یانگ پیانگ کره جنوبی آغاز شده بود، حسین ساوه شمشکی ملی پوش اسکی ایران بالاتر از حریفان کره ای و ژاپنی خود مدال طلای اسکی مارپیچ کوچک رقابت های قهرمانی آسیا را بر گردن آویخت.
در مجموع دو مانش رقابت های مارپیچ کوچک، حسین ساوه شمشکی با مدت زمان یک دقیقه و 32 ثانیه و 81 صدم ثانیه مدال طلا را کسب کرد و پس از او نیز کیم دانگ چئول از کره جنوبی با مدت زمان یک دقیقه و 34 ثانیه و 14 صدم ثانیه به مدال نقره رسید و چوی چانگ هیون دیگر اسکی باز کره ای با مدت زمان یک دقیقه و 35 ثانیه و 54 صدم ثانیه به مدال برنز این رقابت ها دست یافت.
حسین ساوه شمشکی روز سه شنبه در بخش مارپیچ بزرگ به مدال نقره دست یافته بود.همچنین دیگر اسکی بازان ایران محمد کیادربندسری در جایگاه ششم، پویا ساوه شمشکی در جایگاه هفتم، پوریا ساوه شمشکی در جایگاه هشتم قرار گرفتند.
در بخش زنان نیز فروغ عباسی هشتم، مرجان کلهر نهم، صدف ساوه شمشکی دهم، نجمه زالی یازدهم زیبا کلهر دوازدهم شدند.میترا کلهر نیز با بدشانسی نتوانست رقابت خود را در مانش اول به پایان برساند و از این رقابت حذف شد.
در رقابت های مارپیچ کوچک زنان و در مجموع دو مانش، چوی جونگ هیون از کره جنوبی با مدت زمان یک دقیقه و 42 ثانیه و 58 صدم ثانیه به مدال طلا رسید، تاکاهاشی موی از ژاپن با مدت زمان یک دقیقه و 43 ثانیه و 46 صدم ثانیه به مدال نقره دست یافت و سانگا سایانو دیگر اسکی باز ژاپنی با مدت زمان یک دقیقه و 44 ثانیه و 15 صدم ثانیه مدال برنز را به گردن آویخت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها