jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۷۵۴۶۰   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

عوارض مرخصی زایمان/ شهروندی از خرم‌آباد از پیامدهای مرخصی زایمان گله کرده است، او ماجرای عجیبی را که برای فرزندش اتفاق افتاده این طور روایت می‌کند؛ فرزندم در اتاق عمل یکی از بیمارستان‌ها مشغول به کار بود، اما بعد از گرفتن مرخصی زایمان حقوقش را قطع کرده‌اند. این شهروند خرم‌آبادی می‌خواهد بداند این‌کار قانونی است یا نه.

اجازه دارید شکایت کنید/ محسنی، یکی از اهالی کرج مورد شگفت‌انگیز دیگری را روایت می‌کند به گفته او در حالی که شش ماه از خرابی خط تلفن ثابت آنها می‌گذرد، مسئولان مخابرات در پاسخ به شکایات آنها گفته اند؛کابل‌های تلفن خراب است و درست نمی‌شود و شما می‌توانید شکایت کنید. دست‌کم جای شکرش باقی است که مسئولان حق شکایت را برای این شهروند قائل شده‌اند. البته این تنها شکایت از خرابی تلفن نیست،زیرا آقای خانی از بندر امام نیز در تماسی با روزنامه ادعا کرده که بیش از یک‌سال از خرابی تلفن ثابت آنها می‌گذرد، اما مسئولان پاسخ قانع‌کننده‌ای نداده‌اند.

هواپیماها در آسمان کنگاور/ یکی از اهالی کنگاور کرمانشاه نیز از رفت و آمد هواپیماها بر فراز آسمان این شهر گله کرده و گفته رفت و آمد هواپیماها مشکلات زیادی برای شهروندان به وجود آورده. او از مسئولان خواسته به این موضوع رسیدگی کنند. شاید این شهروند از مشکل ترافیک اتومبیل‌ها مایوس شده و برای این‌که مشکل ترافیک هوایی به همین اندازه دردسرساز نشود از اکنون به فکر هشدار دادن افتاده است.

روی خط 162

مشکلات فرسوده کننده تاکسی‌های فرسوده/ یکی از اهالی آذربایجان شرقی از صادر نکردن پیش‌فاکتور برای تاکسی‌های فرسوده گله کرده و گفته لطفا به این مساله که زندگی رانندگان تاکسی را با مشکل مواجه کرده رسیدگی کنید.

زوج و فرد از نوع دانشگاهی/ شهروندی از ایذه یکی دیگر از پیام‌های شگفت‌انگیز را رسانه‌ای کرده؛ به گفته او مسئولان دانشگاه پیام‌نور واحد ایذه در خوزستان به دلیل کمبود فضای آموزشی کلاس‌های دانشجویان را زوج و فرد کرده و به این شکل به روند تحصیل دانشجویان لطمه بزرگی زده‌اند. باید به مسئولان دانشگاه تبریک گفت، زیرا بهترین الگوبرداری را از طرح زوج و فرد خودرو‌ها در کلانشهرها انجام داده‌اند.

بیماری صرع جدی گرفته نمی‌شود/ شهروند دیگری از مسئولان بهداشت و درمان خواسته بیماری صرع را به عنوان بیماری‌ خاص در نظر بگیرند تا به این شکل داروهای این بیماران زیر پوشش بیمه رفته و اندکی از مشکلات این بیماران و خانواده‌هایشان کاسته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر