jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۴۶۵۵   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۰:۵۰

سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد: در اولین جلسه شورا در دوشنبه هفته‌ی آینده، فیلم‌های اکران نوروزی مشخص خواهند شد.

آخرین وضعیت اکران نوروزی سینماها

غلامرضا فرجی گفت: بعد از جلساتی که داشتیم، قرار شد فیلم‌های نوروز سال 94 با آیین‌نامه سال 93 اکران شود و از اکران دوم سال آینده، تغییرات آیین‌نامه اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: برای آیین‌نامه جدید به جمع‌بندی نرسیدیم بنابراین با توجه به اینکه فیلم‌ها از اکران عقب نمانند قرار شد با همان سرگروه‌های گذشته فیلم‌ها اکران شوند.

فرجی افزود: تا جلسه شورای صنفی نمایش در هفته آینده، وزارت ارشاد، پروانه نمایش فیلم‌های اکران نوروزی را صادر خواهد کرد و قرارداد فیلم‌ها با سرگروه‌ها بسته می‌شود و پس از ارائه به شورا و ثبت قراردادها، اسامی فیلم‌ها اعلام خواهد شد.

با توجه به اینکه هر ساله فیلم هایی که مورد توجه مردم و داوران در جشنواره‌ی فیلم فجر قرار می گیرند در اکران نوروزی قرار می‌گیرند، پیش بینی می‌شود فیلم «رخ دیوانه» ابوالحسن داودی به عنوان فیلم دریافت کننده سیمرغ مردمی و فیلم های «عصر یخبندان» مصطفی کیایی،«کوچه بی نام» هاتف علیمردانی ،«دوران عاشقی» علیرضا رئیسیان، «مزار شریف» برزیده، «شیفت شب» نیکی کریمی، «ایران برگر» جعفری‌جوزانی، و... و دیگر فیلم‌های متقاضی از جمله «گینس» محسن تنابنده، «پاداش» کمال تبریزی از گزینه‌های احتمالی اکران نوروزی باشند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر