jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۳۷۱۴   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۸

جام جم ورزشی: مهاجم لهستانی منچستریونایتد مد نظر منچستریونایتد قرار دارد.

ستاره لهستانی در تیررس یونایتد

به گزارش جام جم ورزشی ، روبرت لواندوفسکی پس از پشت سر گذاشتن دوران افت نسبی اکنون به یکی از ستاره های بایرن مونیخ تبدیل شده است. او که نخستین فصل خود را در بایرن مونیخ سپری می کند هم اکنون مد نظر باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته، تیمی که پیش از این به دنبال توماس مولر هم تیمی لواندوفسکی در بایرن مونیخ بود.

لوئیس فن خال سرمربی هلندی منچستریونایتد خود شخصا خواستار جذب این بازیکن لهستانی و 25 ساله شده است. لواندوفسکی که عنوان مرد سال فوتبال کشورش را نیز یدک می کشد مدتی پیش نیز از چلسی پیشنهاد داشت که بایرن مونیخ آن را نپذیرفت. با این حال احتمال زیادی وجود دارد تا لواندوفسکی در فصل نقل و انتقالات سر از جمع شیاطین سرخ دربیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر