jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۷۳۵۷۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۰

همان‌طور که می‌دانید و در شماره‌های پیشین کلیک نیز گفتیم، لینکداین شبکه‌ای اجتماعی مشابه فیسبوک است که بیشتر کاربران حرفه‌ای برای امور شغلی یا کسب و کار از آن استفاده می‌کنند.

بازدید مخفی از پروفایل کاربران در لینکداین

یکی از امکاناتی که موجب می‌شود کاربران به این شبکه روی بیاورند، مشاهده پروفایل دیگر کاربران است. گاهی ممکن است برای پروژه‌ جدید خود دنبال یک تیم حرفه‌ای بوده یا در جستجوی شغل جدیدی باشید و بخواهید با کاربران حرفه‌ای در لینکداین ارتباط برقرار کنید.

همچنین ممکن است قصد استخدام افرادی را داشته باشید و پیش از تائید افراد بخواهید پروفایل آنها را در این شبکه نیز مشاهده کنید.

یکی از امکاناتی که لینکداین در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اطلاع‌رسانی به محض مشاهده پروفایل او از سوی دیگر کاربران است. برای مثال هنگامی که شما پروفایل کاربران دیگر را مشاهده می‌کنید باتوجه به نوع عضویت و کاربری آنها در لینکداین، ایمیلی برای آنها ارسال شده یا هشداری در صفحات کاربری آنها به‌نمایش درمی‌آید و اطلاعات مشاهده شما از پروفایل کاربر را به او نمایش می‌دهد. اگر دوست دارید هنگام مشاهده پروفایل کاربران لینکداین از این کار مطلع نشوند و بازدید شما از این پروفایل‌ها مخفی بماند، می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید:

1 ـ به محیط کاربری خود در سرویس لینکداین بروید و روی تصویر پروفایل خود کلیک کنید تا منوی اصلی این سرویس برای شما به‌نمایش درآید.

2 ـ از منوی به ‌نمایش درآمده روی Privacy & Settings کلیک کرده و در صفحه‌ تنظیمات حریم خصوصی، گزینه‌ Select what others see when you've viewed their profile را کلیک کنید.

3 ـ یکی از گزینه‌های Anonymous Profile یا Totally anonymous را انتخاب کرده و با کلیک روی Save changes تغییرات را ذخیره کنید.

توجه داشته باشید با انتخاب گزینه‌ آخر یعنی Totally anonymous همه اطلاعات شما مخفی می‌ماند.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر