jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۱۷۶۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۵

مجید مجیدی، کارگردان فیلم محمد(ص) این اثر سینمایی را به امام رضا(ع) تقدیم کرد.

مجید مجیدی فیلمش را به امام رضا(ع) تقدیم کرد
مجیدی که شامگاه 26 بهمن ماه در پردیس سینمای هویزه مشهد، با حضور خادمان بارگاه ملکوتی رضوی سخن می‌گفت این فیلم را به امام رضا(ع) تقدیم کرد.

مجیدی قبل از اکران فیلم محمد(ص) در سینما هویزه مشهد گفت: پیش از شروع به ساخت این فیلم، به مشهد مقدس آمدم و از حضرت رضا(ع) برای آغاز این پروژه سینمایی اجازه گرفتم، همان جا با اما رضا(ع) عهد بستم که پس از آماده شدن فیلم، آن را برای اکران به محضر ایشان بیاورم.

وی ادامه داد: خطاب به خادمام حرم بارگاه مطهر رضوی گفت: امشب شما به نیابت از امام رضا(ع) در این سینما حضور دارید و من فیلم محمد(ص) را به ساحت مقدس امام هشتم(ع) تقدیم می‌کنم.

این کارگردان به روند ساخت این اثر سینمایی هم اشاره و اظهار کرد: تقریبا در تمام نقاط کشور فیلم‌برداری داشتم و چند هزار نفر در این پروژه مشغول کار بودند. اما شکر خدا هیچ اتفاق ناخوشایندی رخ نداد، هر چند حوادثی پیش آمد اما به شیرینی ختم شد.

مجیدی همچنین از مراحل ساخت فیلم محمد(ص) و همکاری با بزرگان سینما و میزان ارادت آن‌ها به پیامبر گرامی اسلام(ص) خاطراتی را بازگو کرد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر