jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۱۲۶   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۷

جام جم ورزشی: پیشکسوت پرسپولیس در خصوص وضعیت این روزهای این تیم و حمید درخشان صحبت هایی را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده است.

توصیه محرمی به درخشان +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نتایج این روزهای پرسپولیس انتقاد هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس را در پی داشته و برهمین اساس مجتبی محرمی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام مطلبی را منتشر کرده است که در زیر می‌خوانید: درد دلی با دوست دوران جوونی جناب حمید خان درخشان: حمید خان دلم گرفته خیلی جلوی خودمو گرفتم تو این روزهای سخت نمک به زخمت نپاشم ولی وقتی بعضی از نظرات جوونهایی رو میخونم که بدون اینکه بدونن این حرفهارو به کسی میزنن که یکروز مغز متفکر پرسپولیس و تیم ملی بود و عربها ارزوی داشتنشو داشتن داغون میشم، اما حمید عزیز ماها باید با واقعیت کنار بیایم نسل جدید با اسم ماها دیگه زیاد کار نداره، اونها فقط یک چیز واسشون مهمه، تیمشون و تیمشون و تیمشون. همون تیمی که تو قول دادی درستش کنی ولی نتونستی اونم به هزار دلیل و تقصیر که خودت مسئولشی. لذا بعنوان کسی که یک عمر کاپیتاتم بودی ازت خواهش میکنم تا حرمتت بیش از این از بین نرفته استعفا بده و خودتو خلاص کن. بخدا دیگه قاطی کردی و دست و پای بیخودی میزنی. مقایسه این تیم داغون با تیم دهه شصت و هفتاد نشون دهنده عدم تعادل روحی و فکری تو هست و این توجیه کردنها فقط خرابترت میکنه مقایسه تیمی که رضا شاهرودی و جواد منافی و مهرداد میناوند باید زاپاس من کمترین میشستن و فرشاد و دایی و شاه محمدی فورواردش بودن با تیم فعلی یعنی توهین به شعور مردم. تا اینجا نتیجه رو باختی و اعتبارتو بخوای بیخودی إصرار به ماندن بی فایده کنی فردا خدای ناکرده پای عزیزانت رو هم به این کارزار دوزاری میکشونی که خوشایند تو نیست و نیز مایه عذاب رفقات. به حرمت هم تیمی‌هات بکش کنارو نگذار نوستالوژی دهه شصت فوتبال ایران در سایه سو مدیریت شما نزد افکار عمومی خدشه دار و بی اعتبار بشه. منم مجتبی محرمی دوست و هم بازیه سالهای دورت که اینهارو بهت گفتم نه رقیب و دشمنت پس خوب بهشون فکر کن و تصمیم درستو تا دیر نشده بگیر‎.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها