صورت‌های زیبا برای ساعت هوشمند شما

با واچ‌فیس‌های اندروید ویر آشنا شوید

راهنمای خرید ساعت هوشمند (بخش پنجم: تنوع نرم‌افزارها و طرح ساعت)

راهنمای خرید ساعت هوشمند (بخش پنجم)

پیش از شرح این بخش از راهنمای خرید ساعت‌های هوشمند، لازم می‌دانیم به نکته‌ای مهم اشاره کنیم. برخی کاربران می‌پرسند چه ساعتی را بخریم یا از این ‌که در کلیک هیچ مدلی برای خرید پیشنهاد داده نمی‌شود، شکایت می‌کنند. در پاسخ به این کاربران عزیز باید عرض کنیم هدف از ارائه این مطالب، آشنا کردن شما با چگونگی انتخاب صحیح و هوشمندانه است.
کد خبر: ۷۶۷۶۱۹
راهنمای خرید ساعت هوشمند (بخش پنجم)

چنانچه کلیک یکی از مدل‌های موجود در بازار را به شما پیشنهاد دهد، ممکن است نیازهای شما از یک ساعت هوشمند را آن طور که مدنظر دارید، برآورده نکند. همچنین چنانچه یکی از مدل‌های موجود از دیگر گزینه‌های انتخابی بهتر باشد و در تمام موارد مقایسه‌ای رتبه مناسب‌تری داشته باشد (می‌توان گفت تقریبا این امر امکان‌پذیر نیست، زیرا هر مدل در برخی امکانات نقاط ضعف و در برخی دیگر نقاط قوت دارد) کلیک ترجیح می‌دهد شما را با نحوه شناخت و مقایسه آشنا کند تا چنانچه پس از یک ماه مدل جدیدتری به بازار عرضه شد، خودتان قادر به مقایسه مدل‌های موجود با یکدیگر باشید و بتوانید در هر زمان با توجه به نمونه‌های موجود در بازار و باتوجه به نکاتی که باید هنگام خرید به آنها توجه داشته باشید، گزینه‌ موردنظرتان را انتخاب کنید.

بخش پنجم راهنمای خرید ساعت‌های هوشمند به تنوع نرم‌افزارها و طرح‌های قابل استفاده مربوط می‌شود.

همان ‌طور که می‌دانید زمانی ساعت هوشمند شما امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد و می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما باشد که از طیف وسیعی از نرم‌افزارها پشتیبانی کند. در این میان برخی مدل‌ها همچون Pebble بیش از 3000 نرم‌افزار را در فروشگاه نرم‌افزارهای ساعت هوشمند خود جای داده‌اند (اکنون مدل‌های مختلف pebble قادرند فقط هشت برنامه یا طرح ساعت را در خود ذخیره کنند) و برخی دیگر همچون اندروید ویر حدود صد برنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد. ساعت‌های هوشمند سونی اسمارت‌واچ 2 بیش از 500 برنامه و سامسونگ با سیستم‌عامل جدید خود با نام تایزن حدود صد برنامه را در اختیار کاربران ساعت‌های هوشمند قرار می‌دهند.

یکی دیگر از نکات قابل توجه هنگام خرید ساعت‌های هوشمند، پشتیبانی آنها از نرم‌افزارهایی است که موجب می‌شود طرح صفحه‌نمایش ساعت شما تغییر کند. به عبارت دقیق‌تر همان‌طور که هنگام انتخاب یک ساعت مچی به طرح صفحه، عقربه‌ها و مکان نمایش تاریخ توجه می‌کنید، ساعت‌های هوشمند نیز با پشتیبانی از نرم‌افزارهای مختلف با عنوان watch face یا face به شما این امکان را می‌دهند طرح صفحه‌نمایش ساعت را به دلخواه خود تغییر دهید. به‌عنوان مثال می‌توانید تصویر زمینه را سفید یا سیاه کرده و حتی عکس موردنظرتان ر ا به‌عنوان تصویر زمینه انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نحوه نمایش زمان به‌صورت دیجیتال یا با استفاده از عقربه‌های کلاسیک را انتخاب کنید و مکان نمایش تاریخ، میزان شارژ، وضع آب و هوا و... را نیز به دلخواه خود مشخص کرده و آنها را در هر بخشی از ساعت که تمایل دارید به‌نمایش درآورید.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها