jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۶۷۱۰   ۱۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۶

مدیر بخش هندست‌های کمپانی چینی هواوی امروز و در بیانات خود به طور کاملا واضح اظهار داشته که از صفحه نمایش‌های 4K در اسمارتفونهایش استفاده نخواهد کرد.

استفاده از صفحه نمایش 4K فقط عمر باتری را کمتر می‌کند و دیگر هیچ

به گزارش جام جم کلیک: مدیر بخش هندست‌های کمپانی چینی هواوی امروز و در بیانات خود به طور کاملا واضح اظهار داشته که از صفحه نمایش‌های 4K در اسمارتفون‌هایش استفاده نخواهد کرد.

طبق گفته کوین هو، صفحات نمایش پیشرفته به باتری بی توجهند و باعث کاهش عمر آنها می‌شوند. او در اینباره گفته که یک صفحه 4K عمر باتری شما را به نصف روز می‌رساند، اما یک نوع 2K می‌تواند تا یک و نیم روز دوام بی‌آورد. او در ضمن اشاره کرده که 4K روی صفحات بزرگ واقعا تاثیر گذار و قابل رویت بوده، اما تشخیص فرق 4K با 2K روی اسمارتفون‌ها غیر ممکن است.

البته او استفاده از صفحات 4K را به طور کامل رد نکرده است.

اینکه تشخیص تفاوت بین 2K و 4K روی اسمارتفونهایی به این اندازه واقعا برای چشمان بشر غیر ممکن است کاملا درست بوده و شاید بتوان 4K را واقعا یک هزینه اضافی دانست که کمپانی‌های سازنده به جیب مشتریان متحمل کرده‌اند.

اما اگر چنین است، چرا روز به روز به تعداد این مدل اسمارتفون‌ها اضافه شده و طرفدارانشان هم بیشتر می‌شوند؟

نظر شما چیست؟

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان هاشمی چالشتری
Germany
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
كاملا درسته. فقط این نیست پردازش سنگین كیفیت 4K هم مشكل باتری را به ارمغان می آورد. لازمیه كیفیت بالا بردن اعداد نیست كه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها