jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۶۳۷۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۷

هنوز سانس قطعی نمایش فیلم «محمد رسول‌الله» ساخته مجید مجیدی در جشنواره فجر مشخص نشده ولی این احتمال وجود دارد که 17 بهمن برج میلاد میزبان این اثر تاریخی مذهبی باشد.

احتمال نمایش فیلم «محمد» (ص) در برج میلاد

در حالی که روز دوم سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نیمه رسیده است و هنوز فیلم «محمد رسول‌الله» ساخته مجید مجیدی به نمایش درنیامده است محتمل‌ترین زمان برای اکران فیلم در برج میلاد که کاخ جشنواره محسوب می‌شود، شامگاه جمعه 17 بهمن‌ماه است.

دست‌اندرکاران جشنواره در تنظیم جدول نمایش فیلم‌ها در برج میلاد سانس 21:30 را خالی در نظر گرفته‌اند تا در صورت آماده شدن فیلم مجیدی آن را به نمایش گذارند.

فیلم «محمد رسول‌الله» با محوریت کودکی پیامبر اسلام (ص) اثری تاریخی است که با همکاری بزرگان سینمای جهان ساخته شده و قرارست پخش جهانی گسترده‌ای نیز داشته باشد.

نهایی نشدن مراحل فنی فیلم باعث شد با وجود وعده قبلی این فیلم در شامگاه 11 بهمن در افتتاحیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درنیاید. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر