jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۶۴۹۸۵   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۵

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: مجرمان فضای سایبری در دانشگاه‌های استان کرمانشاه با هشیاری نیروهای پلیس فتا دستگیر شدند.

مجرمان سایبری در دانشگاه‌های کرمانشاه دستگیر شدند

به گزارش جام جم کلیک: سرهنگ علی شفیعی ‌مهر، اظهار داشت: این دستگیری به دنبال شکایت مسئولان دانشگاه‌های استان مبنی بر تغییر نمرات دانشجویان در سایت‌‌های دانشگاهی و در طول فواصل زمانی مختلف رخ داد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بیان کرد: پس از تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد، بر مبنای بررسی‌های انجام شده دو نفر مظنون و شناسایی شدند.

سرهنگ شفیعی‌مهر افزود: پس از بازجویی از افراد مظنون، متهم اصلی که در گذشته از کارشناسان آموزشی دانشگاه‌ بوده است لب به اعتراف گشود.

وی بیان کرد: این متهم پس از برکناری از مسئولیت کارشناسی آموزش، درصدد انتقام جویی برآمده و نسبت به تغییر نمرات دانشجویان اقدام کرده است.

سرهنگ شفیعی ‌مهر گفت: وی با استفاده از اطلاعات رمز و نام کاربری ذخیره شده اساتید در سایت دانشگاه‌ها، نمرات دانشجویان را تغییر ‌داده است.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه با بیان اینکه پرونده این متهمان به مراجع قضایی ارجاع داده شده است، خاطرنشان کرد: دانشجویان و کارشناسان باید در فواصل زمانی مختلف، نسبت به تغییر رمز و نام کاربری خود اقدام کنند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها