jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۶۴۹۸۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۵

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: مجرمان فضای سایبری در دانشگاه‌های استان کرمانشاه با هشیاری نیروهای پلیس فتا دستگیر شدند.

مجرمان سایبری در دانشگاه‌های کرمانشاه دستگیر شدند

به گزارش جام جم کلیک: سرهنگ علی شفیعی ‌مهر، اظهار داشت: این دستگیری به دنبال شکایت مسئولان دانشگاه‌های استان مبنی بر تغییر نمرات دانشجویان در سایت‌‌های دانشگاهی و در طول فواصل زمانی مختلف رخ داد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بیان کرد: پس از تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد، بر مبنای بررسی‌های انجام شده دو نفر مظنون و شناسایی شدند.

سرهنگ شفیعی‌مهر افزود: پس از بازجویی از افراد مظنون، متهم اصلی که در گذشته از کارشناسان آموزشی دانشگاه‌ بوده است لب به اعتراف گشود.

وی بیان کرد: این متهم پس از برکناری از مسئولیت کارشناسی آموزش، درصدد انتقام جویی برآمده و نسبت به تغییر نمرات دانشجویان اقدام کرده است.

سرهنگ شفیعی ‌مهر گفت: وی با استفاده از اطلاعات رمز و نام کاربری ذخیره شده اساتید در سایت دانشگاه‌ها، نمرات دانشجویان را تغییر ‌داده است.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه با بیان اینکه پرونده این متهمان به مراجع قضایی ارجاع داده شده است، خاطرنشان کرد: دانشجویان و کارشناسان باید در فواصل زمانی مختلف، نسبت به تغییر رمز و نام کاربری خود اقدام کنند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر