jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۹۷۰۲   ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

باتوجه به آخرین به‌روزرسانی اپل در سایتش، زمان زیادی به رونمایی از ساعت هوشمند اپل نمانده است.

ساعت هوشمند اپل زودتر رونمایی می‌شود

باتوجه به آخرین به‌روزرسانی اپل در سایتش، زمان زیادی به رونمایی از ساعت هوشمند اپل نمانده است.

این شرکت برخلاف هفته‌های گذشته که در سایتش عبارت available in 2015 را درج کرده بود، چند روزی است آن را به coming early 2015 تغییر داده است.

بنابراین به‌جای آن‌که زمانی نامعلوم در سال 2015 منتظر عرضه این محصول باشیم، در همین روزهای آغازین سال میلادی شاهد رونمایی از این محصول خواهیم بود. البته با توجه به رویداد CES2015 بعید است اپل همزمان با این نمایشگاه محصول جنجالی خود را وارد بازار کند و باید حداقل یک هفته بعد از این نمایشگاه منتظر کنفرانس اپل باشیم.

همچنین اپل قصد دارد همزمان با عرضه ساعت هوشمندش در فروشگاه‌های خود در سراسر جهان، این محصول را در سالن‌های مد و نمایشگاه‌های کالاهای زینتی نیز رونمایی کند تا نشان دهد این دستگاه فقط یک محصول دیجیتال نیست و می‌تواند کالایی زینتی هم باشد.

پیش‌بینی‌ها حاکی است که آخرین محصول اپل با استقبالی بی‌نظیر روبه‌رو خواهد شد و فروش آن از مرز 50 میلیون عدد می‌گذرد. پیش از این تنها سد راه اپل برای رونمایی از این محصول عمر کم باتری آن بود، که به نظر می‌رسد به این مشکل غلبه کرده است.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها