jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۷۵۷۰۱۰   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۶

دیروز ال‌جی در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES 2015 چنان غرق در معرفی محصولات جدید و ویژگی‌های آن بود که حتی نتوانست به لوگوی خود بپردازد، زیرا این کمپانی لوگوی خود را تاحدودی تغییر داده و به‌روز کرده است.

ال‌جی بی سر و صدا لوگوی خود را تغییر داده

به گزارش جام جم کلیک: دیروز ال‌جی در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES 2015 چنان غرق در معرفی محصولات جدید و ویژگی‌های آن بود که حتی نتوانست به لوگوی خود بپردازد، زیرا این کمپانی لوگوی خود را تاحدودی تغییر داده و به‌روز کرده است.

این تغییر لوگو چندان هم مشهود نیست اما خوب یک کمپانی دست به تغییراتی در لوگوی خود زده است برخی نیز علاقه‌مند به کشف این تغییرات هستند.

لوگوی اصلی که در داخل دایره قرمز قرار دارد تغییر نکرده اما متن LG در کنار لوگو دچار تغییراتی شده است. واژه L کمی کشیده‌تر شده است اما واژه G مدرن‌تر شده و زایده پایین حذف گشته و بخش بالایی نیز تغییراتی نموده است.

این تغییر لوگو در اغلب بخش‌های این کمپانی اعمال شده و حتی برگه‌هایی هم که در دست خبرنگاران و کنفرانس دهند‌گان بود لوگوی جدید را بر روی خود داشتند. لوگوی جدید در سایت نیز تغییر کرده است.

تصویر زیر لوگوی جدید را نشان می‌دهد

تصویر زیر لوگوی قدیمی را نشان می‌دهد

با مقایسه این دو تصویر می‌توان فهمید که چه بخش‌هایی از لوگو دچار تغییرات شده‌اند. اما این که چرا ال‌جی این به‌روز رسانی در لوگوی خود را تاکنون اعلام نکرده و حتی در کنفرانس خود نیز به آن نپرداخت، جای سوال دارد.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
به ما چه
خبر مهم تر نبود؟
۰
۰
زهرا
United Kingdom
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
من یه ماهه گوشی g2 رو خریدم. لوگوش به فرم جدیده. پس خیلی هم خبرش جدید نیست.
۰
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
این یك لوگوتایپ نیست بلكه یك مونوتایپ محسوب میشه.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر