jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۶۶۴۲   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۱

جام جم ورزشی: او هیکلی ترین و به عبارت دیگر فیزیکی ترین فوتبالیست دنیاست.

فوتبالیست هیکلی +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، نامش آدبایو آکینفنوا است و 32 سال دارد. او در تیم ویمبلدون بازی می کند. آکینفنوا به دلیل هیکل تنومند و بزرگش بسیار مشهور است و به عنوان هیکلی ترین فوتبالیست دنیا شناخته می شود. بازی خشن او در کنار خصوصیات فیزیکی اش باعث شده تا به او یک لقب ناخوشایند هم بدهند : جانور! آدبایو آکینفنوا هنگامی دوباره نام خود را سر زبان ها انداخت که روز گذشته لیورپول در جام حذفی به مصاف ویمبلدون رفت. لیورپول با برتری مقابل ویمبلدون به دور بعدی جام حذفی راه یافت. آکینفنوا پس از پایان این دیدار نزد استیون جرارد کاپیتان شهیر لیورپول رفت و پیراهنش را از او گرفت.

تصاویری از آدبایو آکینفنوا این فوتبالیست تنومند انگلیسی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر