jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۵۹۵   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۷

بنا بر اظهارات معاون وزیر ورزش

مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد

جام جم ورزشی: بنا بر اظهارات معاون وزیر ورزش مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شده است.

مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد

روز گذشته در حالی جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد که مسئولان این باشگاه این جلسه را تکذیب کرده و حضورشان در این جلسه را منوط به پیگیری کارهای پیشکسوتان عنوان کردند. این در حالی است که یکی دیگر از اعضای هیات مدیره برگزار نشدن جلسه را به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا عنوان کرد.

این در حالی است که امروز سایت وزارت ورزش با انتشار مصاحبه ای از امیررضا خادم عنوان کرده که جلسه هیات مدیره پرسپولیس برگزار شده و حتی مدیرعامل هم انتخاب شده است!

خادم در این باره به سایت وزارت ورزش گفت:«هیات مدیره ، مدیرعامل را معرفی کرده است و دیروز هم هیات مدیره آقای طاهری را به عنوان مسئول تام الاختیار در باشگاه منصوب کرده که تقریبا همه کارهای مدیرعاملی را انجام می دهد و حق امضا هم در جاهایی که باید اتفاق بیافتد را دارد. بنابراین امضاهای لازم انجام می شود ، ضمن اینکه کارهای داخلی سازمان نیز پیگیری می شود.»

با این شرایط باید علی اکبر طاهری را از این به بعد نماینده تام الاختیار باشگاه پرسپولیس دانست.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر