jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۵۶۰۴۰   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نمایش خورشید مهر امروز ساعت 14 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش مرکز هنرهای نمایشی رادیو، این نمایش به تهیه‌کنندگی بابک صفی‌خانی و نویسندگی محمد محمودی و کارگردانی محمد پورحسن تولید شده و در آن مهین فردنوا نقش حضرت خدیجه(س) را ایفا کرده است. در این نمایش رحمان باقریان، مهدی طهماسبی، مهرداد عشقیان، سعیده فرضی، مسعود زنوزی راد، هرمز سیرتی، محمدسعید سلطانی، محمد شریفی‌مقدم و معصومه عزیزمحمدی بازی کرده‌اند. داستان درباره زنی به نام هانیه است که به خانه حضرت خدیجه(س) پناه می‌برد، زیرا همسرش فرزندان دخترش را زنده به گور کرده است.

اشعار تلمیحی درباره پیامبر اکرم (ص) در رادیو تهران

اشعار تلمیحی شاعران و شعرهای برگرفته از احادیث پیامبر (ص) در برنامه «روضه رضوان» ساعت 22 و 35 دقیقه در رادیو تهران بررسی می‌شود.

این برنامه با بررسی اشعار مشاهیر بزرگ که برگرفته از قرآن کریم، احادیث و روایات است از رادیو تهران پخش می‌شود. همچنین برنامه «آوای وحدت» رادیو تهران به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) از ساعت 12 و 30 دقیقه آهنگ‌ها و سرودهای خالق محمدی را پخش می‌کند. معصومه خیاطون تهیه‌کننده برنامه است.

بلوغ عاطفی روی موج سلامت

برنامه سلام جوانی رادیو سلامت امروز به موضوع بلوغ عاطفی اختصاص دارد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی بهرام رحمانی از
ساعت 19و10دقیقه با حضور فربد فدایی، روان‌شناس و حجت‌الاسلام آقا بابا، کارشناس مذهبی به موضوع ازدواج موفق و بلوغ عاطفی می‌پردازد. برنامه آوای زمین گروه سلامت اجتماعی نیز از ساعت 14و40 دقیقه با حضور فتحی، کارشناس ستاد بحران به این پرسش که برای در امان بودن از زلزله چه باید کرد؟ پاسخ می‌دهد.

وحدت شیعه و سنی در «لحظه‌های آسمانی»

برنامه لحظه‌های آسمانی، کاری از گروه ایران و اندیشه رادیو ایران است که امروز ساعت 11 و 30 دقیقه به بیان اندیشه‌های بزرگان و علمای اسلام در زمینه وحدت شیعه و سنی اختصاص یافته است.

در این برنامه که توسط عبدالله اعلایی تهیه شده است، بخش‌هایی از سخنان مراجع تقلید شیعه و نیز اندیشمندان سنی درباره راهبردهای تحقق وحدت شیعه و سنی تقدیم شنوندگان رادیو ایران خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر