jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۵۳۴۲   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

با نزدیک شدن به کنفرانس سالانه CES اغلب کمپانی‌ها در حال آماده کردن خود برای نمایشگاه هستند و گه‌گاهی نیز اطلاعاتی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند.

ایسوس محصول مجهز به زوم اپتیکال را به‌صورت رمز معرفی کرد

به گزارش جام جم کلیک: با نزدیک شدن به کنفرانس سالانه CES اغلب کمپانی‌ها در حال آماده کردن خود برای نمایشگاه هستند و گه‌گاهی نیز اطلاعاتی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند.

امروز کمپانی صاحب نام ایسوس یک تیزر تبلیغاتی را منتشر کرده است که در نگاه اول چندان معنی و مفهوم خاصی ندارد اما با کمک یک علم خاص می‌توان به منظور ایسوس پی برد. خب اگر واقع بین باشیم، ایسوس برای لو دادن برخی از اطلاعات محصول آینده‌اش بهترین راه را برگزیده است.

در این تیزر تبلیغاتی متن در پس‌زمینه‌ای شبیه به آلومینیوم تراش خورده نمایش داده می‌شود که معنای آن “ببین آنچه را که سایرین نمی‌توانند ببینند” است. اما در طول این تیزر کد‌هایی پخش می‌شود که “مورس” نامیده می‌شود و در ابتدا هیچ معنی‌ای ندارند اما با ترجمه آن‌ها می‌توان به کلمه زوم اپتیکال دست یافت.

پس منظور ایسوس از این تیزر تبلیغاتی این است که به‌زودی شاهد معرفی یک محصول با زوم اپتیکال از سوی این شرکت خواهیم بود.

تاکنون ویژگی زوم اپتیکال را در اسمارت فون‌های زیادی مشاهده نکردیم و تنها سامسونگ اقدام به چنین کاری کرده بود که با استقبال زیادی نیز مواجه نشد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که این محصول را که ایسوس به نمایشگاه CES 2015 خواهد آورد، ضخامتش فدای زوم اپتیکال شده یا خیر.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر