jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۳۵۸   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۷

باز هم اخبار بد از پرسپولیس

محمد نوری هم از پرسپولیس می‌رود؟

جام جم ورزشی: کاپیتان پرسپولیس ساعاتی قبل در محل باشگاه حاضر شد تا با طاهری مدیراجرایی این باشگاه گفت‌وگو کند.

محمد نوری هم از پرسپولیس می‌رود؟

محمد نوری کاپیتان سرخپوشان که با اقدام عجیب کی‌روش از لیست تیم‌ملی کنار گذاشته شد، پس از خط خوردن از تیم‌ملی، هنوز در تمرینات پرسپولیس حاضر نشده است. موضوعی که شائبه جدایی او را از این تیم افزایش داده است.

نوری که هنوز مطالبات زیادی از فصل گذشته اش باقی مانده و هم اکنون با دو پیشنهاد بالای تیم های خارجی مواجه شده، صبح امروز راهی باشگاه پرسپولیس شد تا در مورد مطالبات فصل گذشته اش با طاهری گفت‌وگو کند. طاهری نیز که هنوز نتوانسته منبع مالی مناسبی برای باشگاه پیدا کند، همچون نورمحمدی به نوری هم وعده داد که ظرف چند روز آینده مشکل او را حل خواهد کرد.

این در حالی است که نزدیکان نوری حکایت می‌ کنند که یک باشگاه قطری مبلغ 2 و نیم میلیارد تومان را برای حضور او در این تیم پیشنهاد داده و نوری نیز فعلا پاسخی به این پیشنهاد نداده است. در همین ارتباط این گمانه زنی وجود دارد که اگر باشگاه پرسپولیس به تعهدات مالی خود در قبال نوری عمل نکرده و مطالبات فصل قبل او را پرداخت نکند، این احتمال وجود دارد که کاپیتان پرسپولیس نیز همچون رضا حقیقی و نیلسون به دلیل مطالباتی که از باشگاه دارند، پرسپولیس را ترک کند.

گفتنی است که نوری این روزها سکوت اختیار کرده و جدایی اش از پرسپولیس را نه تایید می‌ کند نه تکذیب.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها