مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حکمی، خسرو کردمیهن را به سمت ریاست ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای منصوب کرد.
کد خبر: ۷۵۲۳۸۱
رئیس ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای منصوب شد

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حکمی، خسرو کردمیهن را به سمت ریاست ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای منصوب کرد. مهندس ذبیح‌الله فیض‌آبادی در این حکم آورده است: «نظر به تجربیات، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به ریاست ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای منصوب می‌گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال و هماهنگی و تعامل نزدیک با مراجع قضایی و انتظامی نسبت به تطهیر بازار و رشد شکوفایی صنعت بازی‌های رایانه‌ای حضور فعال و همه‌جانبه داشته باشید.»

در خبری دیگر از بنیادملی، ظاهرا پاسکال لوبان، یکی از فعالان عرصه‌ بازی‌های رایانه‌ای برای برگزاری کلاس‌های تخصصی به ایران دعوت شده است. گویا او در چند دانشگاه و موسسه‌ آموزشی و دانشگاهی کلاس‌های تخصصی در زمینه‌ بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌کند.

از جمله فعالیت‌های شاخص او در عرصه‌ بازی‌های رایانه‌ای می‌توان به طراحی ارشد بازی Alone in the Dark: The New Nightmare، طراحی ارشد مرحله نسخه‌ مولتی‌پلیر Splinter Cell: Pandora Tomorrow و Splinter Cell: Chaos Theory، کارگردانی خلاق Wanted: Weapons of Fate، طـــراحـــی ارشـــد مرحلـــه و بــــازی UT3-Ageia Extreme Physx mod و طراحی ارشد بازی Fighters Uncaged اشاره کرد. او یک سری بازی موبایلی هم برای سیستم‌‌های‌عامل‌ اندروید و iOS کار کرده است. امید می‌رود حضور او به بارور شدن هر چه بیشتر صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ایران منجر شود.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۰۴ دی ۱۳۹۳
۰
۰
ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای ........................؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۰۴ دی ۱۳۹۳
۰
۰
امیدواریم ایزولگی از نوع كره شمالی در كار نباشد.

نیازمندی ها