jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۱۶۴۴   ۰۲ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۷

جام جم ورزشی: پس از جام جهانی 2014 برزیل هیچکس فکرش را هم نمی کرد که قوچان نژاد ابتدا به لیگ بسیار ضعیف کویت برود و بدتر از آن چند ماه بعد دیپورت شود.

چرا قوچان نژاد از لیگ ضعیف کویت دیپورت شد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، "گوچی" که فصل گذشته در تیم دسته یکی چارلتون انگلیس بازی کرد تنها گل ایران در جام جهانی 2014 را به ثمر رساند. تصور می شد گوچی سر از یک تیم خوب اروپایی دربیاورد اما او در نهایت به کویت و تیم الکویت پیوست که دلیل آن چیزی نبود جز قرارداد بالای یک میلیون دلاری. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در اروپا سال ها بازی کرده بود و هرگز صاحب قرارداد میلیون دلاری نشده بود اما بازی در تیم کویتی این موقعیت برای او پیش آمد.

بهرحال او هم مثل تعداد پر شمار فوتبال ایران با خاطره تلخ این لیگ عربی را ترک می‌کند؛ در حالی که آمارش آنقدرها بد نیست اما کویتی‌ها که حالا بازگشت مهاجم سابق‌شان را با القاب اغراق شده جشن گرفته اند از او انتظاری بیش از این داشته اند. البته این فقط یک بهانه است چرا که گویا دستمزد بالای گوچی عامل این اتفاق شده است. اینکه قوچان نژاد در چه سطحی از آمادگی در جام ملت‌ها حاضر خواهد شد موضوع بسیار مهمی برای فوتبال‌دوستان ایرانی محسوب می‌شود. این اتفاقی است که البته به تیم بعدی او نیز بستگی دارد مگر آنکه گوچی با پایان دوره کاری در الکویت مستقیما به کارلوس کی‌روش و تیم ملی بپیوندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر