jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۵۱۳۱۶ ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۰

پنجره‌های پاپ ـ آپ یا همان پنجره‌های تبلیغاتی مزاحم برای بسیاری از کاربران آشنا هستند و ناخوشایند.

بستن سریع پاپ ـ آپ‌های overlay در کروم

پنجره‌های پاپ ـ آپ یا همان پنجره‌های تبلیغاتی مزاحم برای بسیاری از کاربران آشنا هستند و ناخوشایند.

این پنجره‌ها در بیشتر موارد برای اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و موجب نارضایتی کاربران در دسترسی به محتوای موردنظر می‌شوند‌. اگر پنجره‌های پاپ ـ آپ را گزینه‌ بد در نظر بگیریم، گزینه‌ بدتری با عنوان پاپ ـ آپ‌های Overlay وجود دارند که گاهی شما را از دسترسی به محتوای موردنظر منصرف می‌کنند.

این پنجره‌ها در بیشتر موارد روی سایت باز شده و صفحه‌ سایت موردنظر را تاریک و غیرقابل دسترس می‌کنند و در ادامه از شما می‌خواهند برای دسترسی به محتوای موردنظر در سایت ثبت‌نام کنید، فرم‌های نظرسنجی را کامل کنید یا به چند سایت دیگر مراجعه کنید.

اگر دوست دارید به روشی بسیار ساده و سریع از این پنجره‌های بسیار مزاحم خلاص شوید می‌توانید از Overlay Blocker در مرورگر کروم کمک بگیرید.

روش استفاده از این قابلیت به شرح زیر است:

1 ـ پس از اجرای مرورگر کروم به لینک مراجعه کرده افزونه‌ Overlay Blocker را با کلیک روی گزینه‌ Free و انتخاب گزینه‌ Add روی مرورگر کروم نصب کنید. (لینک حساس به حروف کوچک و بزرگ)

http:‌/‌‌/‌goo.gl‌/‌fiyo6A

2 ـ مراحل کار به پایان رسیده و تنها کاری که باید برای خلاصی از پنجره‌های مزاحم انجام دهید کلیک راست ماوس و انتخاب گزینه‌ Remove Overlay است.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر