jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۰۵۹   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۷

جام جم ورزشی: فوتبال پر از لحظات هیجان انگیز و ناب است اما گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که بسیار مضحک و خنده دار است.

خنده دارترین ضربه آزاد دنیا+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در فوتبال گاهی اوقات اشتباهاتی می افتد که خنده دار هستند اما برخی از این اشتباهات دیگر خیلی مضحک می شوند. در زیر تصاویری از یک ضربه آزاد می بینید. سه بازیکن پشت توپ قرار گرفته اند و گویا قرار است یکی از آنها به توپ ضربه بزند. پس از اینکه داور سوت خود را به نشانه نواختن ضربه آزاد می زند هر سه بازیکن به سمت توپ می دوند. بازیکن اول به گمان اینکه هم تیمی اش توپ را می زند از روی توپ عبور می کند. بازیکن دوم نیز به امید بازیکن سوم از روی توپ می پرد و در نهایت سومی هم به امید آن دو تای دیگر با سرعت از روی توپ عبور می کند. پس از اینکه این اتفاق افتاد گزارشگر بازی خنده ای بلند سر داد. این ضربه آزاد به عنوان مضحک ترین ضربه آزاد تاریخ فوتبال شناخته شده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر