jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۲۳۹۳   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۰

یوسف صیادی می‌گوید به کارگردان «معمای شاه» پیشنهاد داده تعدادی موقعیت طنز در نقش او بگنجاند تا مخاطب با دیدن او در یک نقش جدی شوکه نشود.

یوسف صیادی: در «معمای شاه» جدی‌ام، شوکه نشوید!

این بازیگر درباره حضور در سریال الف ویژه «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی اظهار کرد: در این سریال نقش امیرمسعود را بازی می‌کنم که پسر اول دکتر وزیری است. از زمان آغاز کار در پروژه حاضر هستم و نقش من به گونه‌ای است که از قسمت نخست سریال تا قسمت 38 در کنار خانواده وزیری به موازات داستان‌هایی که در کاخ شاه برای آنها اتفاق می‌افتد، در روند داستان حضور دارم.

وی افزود: نقش من در این سریال جدی نیست و نقش پسری را بازی می‌کنم که به نوعی بهلول داستان است. به طوری که همه فکر می‌کنند او عقب افتاده است، اما حرف‌های بزرگی را در شرایط مختلف به زبان می‌آورد که موجب تعجب خانواده و اطرافیان می‌شود.
او توضیح داد: سریال تاریخی هم می‌تواند دارای موقعیت‌های طنز و حتی کمدی باشد، اما به هر حال شخصیت امیرمسعود وزیری ممکن است اصلا در تاریخ کشور وجود خارجی نداشته باشد، اما نویسنده آن را در ذهن خود اینگونه پرورانده است.

این بازیگر تصریح کرد: بعد ایفای نقش «آقا جوهر» در سریال «سال‌های مشروطه»، این دومین تجربه همکاری من با محمدرضا ورزی است و همانطور که در آن سریال به آقای ورزی پیشنهاد دادم، موقعیت‌های طنزی در کاراکترم ایجاد کنم، در این مجموعه هم به او پیشنهاد کردم تعدادی موقعیت‌ طنز در شخصیتم ایجاد کند تا بیننده که تاکنون مرا در نقش‌های طنز دیده، با دیدن شخصیت جدیدم شوکه نشوند و او هم پذیرفت.

وی در پایان گفت: بنابراین از منظر مخاطبان، بازی من در این سریال تاریخی هم زیاد دور از طنز نیست و بیننده از بازی من در این سریال قطعا به عنوان بازی جدی نام نخواهد برد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها