jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۴۱۸۷۹   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۹

نرم افزاری هوشمند می‌تواند دروغ یا راست بودن نوشته‌ی کاربران را هنگام فرستادن sms نشان دهد.

خطرناک ترین نرم افزار دنیا برای فرستادن پیامک

به گزارش جام جم کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران: نرم افزاری هوشمند می‌تواند دروغ یا راست بودن نوشته‌ی کاربران را هنگام فرستادن sms نشان دهد.

کارشناسان یک نرم افزار بسیار خطرناک تولید کرده‌اند که می‌تواند نقش نوعی جاسوسی از پیغام‌های متنی با تلفن همراه یا همان sms داشته باشد.

گفتنی است؛ این نرم افزار به نام Beam messenger به کاربر خود اجازه می‌دهد متنی را که دیگران در حال فرستادن پیام کوتاه به او هستند، قبل از ارسال از سوی آن‌ها مشاهده کند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند؛ در واقع با استفاده از این نرم افزار،‌ کاربر می‌تواند ببیند که دیگران قبل از ارسال پیام کوتاه اصلی، چه جمله‌ها و متن‌هایی را می‌نویسند.

این نرم افزار قرار است بر روی سیستم‌های ios پیاده سازی شود و نسخه‌ی رایگان تحت اندروید آن نیز به صورت آزمایشی ساخته شده است.

هدف طراحان از ساخت این نرم افزار،‌ افزایش شفاف سازی در روابط تجاری، مالی و شخصی بین افراد است تا از همدیگر دید صحیح و درستی داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها