jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۳۹۶۷۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۲

تعمیرکار رایانه ای که با بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی مشتریان خود اقدام به سرقت از حساب بانکی آنها می کرد ،توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

مراقب تعمیرکاران رایانه ای غیرمجاز باشید

به گزارش جام جم کلیک به نقل از پلیس فتا: تعمیرکار رایانه ای که با بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی مشتریان خود اقدام به سرقت از حساب بانکی آنها می کرد ،توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ "مرتضوی " رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس حساب بانکی وی را بصورت اینترنتی سرقت نموده است موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود:با انجام اقدامات علمی و تخصصی در فضای سایبر نهایتا متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شد.
این مقام مسئول عنوان داشت:متهم با دادن آگهی تحت عنوان تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل کار یا در منزل با کمترین هزینه،به منزل یا محل کار قربانی رفته و پس از تعمیر کامپیوتر با روش های مختلف اطلاعات حساب بانکی آنان را بدست می آورد و سپس اقدام به سرقت از حساب انان می کرد.

این مقام انتظامی در پایان در خصوص تعمیر سیستم های رایانه ای و سپردن ان به تعمیرگاه‌ها توصیه کرد: تعمیر سیستم های رایانه ای خود را به تعمیرگاه های مجاز و افراد قابل اطمینان سپرده و همچنین پس از مرجوع رایانه از عدم نصب نرم افزارهای غیر مجاز برروی آن اطمینان حاصل کنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر