jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۳۹۶۷۴   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۲

تعمیرکار رایانه ای که با بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی مشتریان خود اقدام به سرقت از حساب بانکی آنها می کرد ،توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

مراقب تعمیرکاران رایانه ای غیرمجاز باشید

به گزارش جام جم کلیک به نقل از پلیس فتا: تعمیرکار رایانه ای که با بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی مشتریان خود اقدام به سرقت از حساب بانکی آنها می کرد ،توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ "مرتضوی " رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس حساب بانکی وی را بصورت اینترنتی سرقت نموده است موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود:با انجام اقدامات علمی و تخصصی در فضای سایبر نهایتا متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شد.
این مقام مسئول عنوان داشت:متهم با دادن آگهی تحت عنوان تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل کار یا در منزل با کمترین هزینه،به منزل یا محل کار قربانی رفته و پس از تعمیر کامپیوتر با روش های مختلف اطلاعات حساب بانکی آنان را بدست می آورد و سپس اقدام به سرقت از حساب انان می کرد.

این مقام انتظامی در پایان در خصوص تعمیر سیستم های رایانه ای و سپردن ان به تعمیرگاه‌ها توصیه کرد: تعمیر سیستم های رایانه ای خود را به تعمیرگاه های مجاز و افراد قابل اطمینان سپرده و همچنین پس از مرجوع رایانه از عدم نصب نرم افزارهای غیر مجاز برروی آن اطمینان حاصل کنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها