مردی که در هر مراسمی جلوی دوربین عکاسان و فیلمبرداران است

«آقای دوربینی»: من از همه معروف‎ترم! [+عکس]

از تشییع جنازه گرفته تا تظاهرات حضور دارد. برخی از او با عنوان «آقای دوربینی» یا «حسین دوربینی» یاد می‌کنند. او خودش را از همه معروف‌تر می‌داند و می‌گوید: «مدیران دوره‌شان تمام می‌شود و می‌روند اما من همیشه مقابل دوربین‌ها باقی می‌مانم». گفت‌وگویی با او را در ادامه بخوانید و برخی از تصاویرش را ببینید.
کد خبر: ۷۳۸۳۵۶
«آقای دوربینی»: من از همه معروف‎ترم! [+عکس]

جام جم سرا به نقل از مهر: حسین نمازی‌‌ همان مردی است که همیشه و در هر مراسمی، از تشییع جنازه گرفته تا تظاهرات‌ها در بهترین نقطه مقابل دوربین قرار گرفته و البته خیلی هم طبیعی عمل می‌کند؛ انگار که او فرد مرتبطی با این مراسم است یا با فلان چهره‌ای که زیر تابوتش را گرفته دوستی خیلی نزدیکی داشته!
ممکن است شما این فرد را به عنوان آقای دوربینی بشناسید. بد ندیدیم بین این همه چهره و مقام مسئول از او هم سراغی بگیریم.


*دلیل غیبت اخیرتان مقابل دوربین‌ها چه بود؟
- به شهرستان رفته بودم و در چند جلسه نتوانستم شرکت کنم انگار وقتی نباشم بیشتر توی چشم می‌آیم!

*درباره رفتن عزت الله ضرغامی از سازمان صدا و سیما به عنوان کسی که سال‌ها مقابل دوربین‌های تصویربرداران سازمان او بودید، چه احساسی دارید؟
- همه عزیزان خوب هستند. سازمان به یک تازه نفس احتیاج داشت. ضرغامی واقعا زحمات زیادی کشید و همین شبکه‌هایی که تاسیس کرد، باعث شد که مردم ماهواره تماشا نکنند و برنامه‌های تلویزیون را ببینند. تلویزیون برنامه‌های زیادی دارد و همه سلایق می‌توانند آن را تماشا کنند. از زحمات او تشکر می‌کنم.


*تا به حال از نزدیک با آقای ضرغامی ارتباط داشته‌اید؟
- خیر، اما من از همه این افراد معروف‌ترم. دوره همه مسئولان تمام می‌شود و تصویرشان دیگر در تلویزیون پخش نمی‌شود، اما من در همه دوره‌ها در تلویزیون هستم چه دوره اصلاحات باشد یا اصولگرایان. من در همه جلسات هستم.


*چطور از برگزاری جلسات مختلف باخبر می‌شوید؟
- من در ارشاد کار می‌کنم. فهرست برنامه‌ها و ساعت و مکان آن‌ها را دارم، با وجود اینکه صدا و سیمایی‌ها من را رقیب خود می‌دانند، اما من با تمام زاویه‌های دوربین آشنایی دارم و می‌دانم هر کدام متعلق به چه شبکه‌ای هستند. اصلا می‌توانم در این زمینه کلاس بگذارم!


*چرا دوست دارید مقابل تمام دوربین‌ها باشید و تصویر شما را نشان بدهند؟
- از وقتی مدرسه می‌رفتم همیشه دلم می‌خواست وقتی بزرگ شدم آدم مهمی شوم، اما بعد دیدم از راه تحصیلات نمی‌توانم به این خواسته‌ام برسم، اما از راهی که در پیش گرفته‌ام، می‌شود و خیلی جالب است. تمام برنامه‌هایی را که در آن حاضر می‌شوم هم تماشا می‌کنم، گاهی مادرم می‌گوید می‌خواهد آشپزی یا سریال ببیند، اما من تا آخر شب بیدار می‌مانم و فیلم‌های خودم را می‌بینم، خیلی کیف دارد.


*مگر تا کی درس خواندید و شغلتان چیست؟
- من تا زیر دیپلم درس خوانده‌ام. در وزارت ارشاد بسته‌بندی کتاب‌ها را برعهده دارم. من در صدا و سیما آشنا دارم و آن‌ها اخبار برنامه‌ها را به من می‌دهند، روزنامه‌ها را هم می‌خوانم و از مراسمی که برگزار می‌شود، باخبر می‌شوم.


*حضور مستمر مقابل دوربین‌های تلویزیون به کارتان صدمه نمی‌زند؟
- گاهی چرا. البته برخی از برنامه‌ها به کارم مربوط می‌شود گاهی هم به کارم لطمه می‌زند، اما من به این کار عشق دارم، وقتی عشق باشد و من می‌توانم تصویر خودم را ببینم این چیز‌ها مهم نیست.


*تا چه زمانی می‌خواهید به این کار ادامه دهید؟
- خیلی زیاد. نمی‌دانم، فکر می‌کنم تا آخرین لحظه زندگی‌ام. عشق اصلا خسته کننده نیست و چیزی است که آدم هر چه دنبالش می‌رود، تمامی ندارد.


*دلتان نمی‌خواهد بازیگر شوید؟
- نه، بازیگر‌ها دوره‌ای در تلویزیون هستند و حضورشان تمام می‌شود، اما این طوری همیشه من را نشان می‌دهند و من خیلی راحت‌ترم. هم به کارم می‌رسم و هم در تلویزیون هستم، اما اگر بازیگر باشم باید به شهرستان بروم و چند ماهی تلویزیون من را نشان ندهد، اما اینطوری خیلی بهتر است!

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۱
فراهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
از وزارت ارشاد تقاضا دارم كارمندش را هم ارشاد كند.
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
ایشان را بعنوان مجری استخدام كنند شاید ارام گیرند
زهرا از همدان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
سالها پیش خبرنگاری می گفت: ایشون از قبل درمورد زمان و مكان برگزاری جلسات اطلاع كسب می كنند و توی مراسمی حاظر می شن كه پوشش رسانه ای وسیع داشته باشه. البته جدیدا یك رقیب جوانتر از خودشون براشون پیدا شده كه توی بعضی از مراسم كنارشون هستند !
فقط میتوانم بگویم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
چه مسخره!!!!!!
مهری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
اخی دلش خوشه اذیتش نكنید
دایی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
خوشبحالش ، كلا خوشحاله
zohre
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۲۴ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
مثلا الان كار مهمی انجام میده میره جلو دوربین ؟!!!
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۷ آذر ۱۳۹۳
۰
۰
بابا خیلی حوصله داری
شهریوری
United States
۰۰:۵۰ - ۰۲ دی ۱۳۹۳
۰
۰
خو بذارین دلش خوش باشه. چیه مگه! دوس داره دیگههههههههههههههههههههههههه
123
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۳
۰
۰
واقعا متحیرم چه گویم، حسین دوربینی بس دیگه شور اش را درآوردی برو سر خونه زندگیت آخه این چه كاری هر روز هرروز جلوی دوربینی!!!!!!!!!!!!!!!!!

نیازمندی ها