jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۳۷۹۳۸   ۲۲ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۰

الگوبرداری هوشمندانه سامسونگ از اپل با سیستم Samsung Flow

ارتباط یکپارچه تمام دستگاه‌های سامسونگی با یکدیگر / + ویدئو

با استفاده از این قابلیت کاربران محصولات سامسونگ به راحتی می‌توانند مکالمات، پیام های کوتاه، صوت و تصویر، و اجرای نرم‌افزار ها را همزمان از دیگر محصولات خود کنترل کنند.

ارتباط یکپارچه تمام دستگاه‌های سامسونگی با یکدیگر / + ویدئو

جام جم کلیک: چندی بیش شرکت اپل با جنجال زیاد از قابلیت Continuity بین سیستم‌عامل یوسمیتی و iOS 8 رونمایی کرد.

با استفاده از این قابلیت کاربران محصولات اپل به راحتی می‌توانند مکالمات، پیام های کوتاه و اجرای بعضی از نرم‌افزار ها را همزمان از دیگر محصولات اپلی خود کنترل نمایند.

و اینک شرکت سامسونگ در اقدامی هوشمندانه سیستمی مشابه با نام Samsung Flow راه اندازی کرده است که به نظر می‌رسد از جهاتی عملکرد بهتری نسبت به شرکت رقیب دارد.

معاون بخش تحقیقات شرکت سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان از این تکنولوژی جدید رونمایی کرد. به گفته وی سامسونگ Flow شامل 3 بخش است.

بخش اول امکان انتقال یا همان Transfer نام دارد که انتقال فیلم و عکس بین گوشی همراه، تبلت، تلویزیون هوشمند، ساعت مچی و کامپیوترهای سامسونگ را آسان تر از همیشه انجام می‌دهد. همچنین مکالمات صوتی و تصویری را نیز با این سیستم می‌توان منتقل کرد.

بخش دوم امکان تاخیر Defer است که با استفاده از آن کاربر می‌تواند ادامه اجرای یک برنامه را در یک دستگاه به طور موقت، متوقف و در دستگاه دیگر ادامه دهد.

بخش سوم امکان آگاه سازی یا اعلان (Notify) نام دارد. از این به بعد شما قادرید هشدارهای مرکز اطلاع‌رسانی را در دستگاه های دیگر سامسونگ نیز مشاهده کنید. به عنوان نمونه پیغام اخطار کمبود شارژ باطری گوشی همراه خود را روی ساعت هوشمند خود نیز خواهید دید.

این سه قابلیت به صورت ترکیبی با یکدیگر کارخواهند کرد تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

به نظر می‌رسد با این رویکرد جدید، سامسونگ سعی دارد قلمرو خود را گسترش داده و کاربران بیشتری را برای خود دست و پا کند.

آیا سامسونگ می‌تواند با این سیستم جدید شما را مجاب به خریداری کلیه محصولات از یک برند کند؟ فرض کنید تلویزیون، تلفن همراه، تبلت و ساعت مچی هوشمندتان به‌راحتی با یک‌دیگر ارتباط داشته باشند و بتوانید از هر محتوایی روی هریک از دستگاه‌های موردنظر بهره‌مند شوید!!

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر