jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۶۰۶   ۲۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۱

جام جم ورزشی: در شرایطی که بیشتر از هر زمانی شایعه جدایی نیلسون از پرسپولیس به گوش می رسد این بازیکن تمام حواس خود را بر روی دربی حساس پایتخت متمرکز کرده است.

نیلسون همچنان کری می خواند+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، اخبار چند روز گذشته درباره نیلسون به گونه ای بود که تصور می رفت او در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار دارد. حتی اکنون نیز اخباری مبنی بر جدایی این گلر برزیلی از جمع سرخپوشان به گوش می رسد اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. نیلسون که حالا تبدیل به نیمکت نشین شده است تمام تلاش خود را می کند تا دربی حساس و مهم پایتخت گلر شماره یک درخشان باشد و بتواند با کنار زدن سوشا مکانی درون دروازه سرخ ها بایستد. او در تمرینات اخیر پرسپولیس بسیار با روحیه و خوشحال به نظر می رسید و حتی برای استقلالی ها هم کری خوانی کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر