jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۷۱   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مردی که هنگام پاک کردن سلاح شکاری‌اش ناخواسته تیری به دوستش شلیک کرده و او را به قتل رسانده بود، پس از فرار به جنگل دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش یکی از مسئولان درمانگاهی در بخش چمستان با پلیس تماس گرفت و از انتقال مرد مجروحی به نام اصغر به آنجا خبرداد. ماموران اداره آگاهی شهرستان نور با حضور در درمانگاه متوجه شدند، مرد جوان بر اثر اصابت گلوله زخمی سپس فوت شده است. همزمان با شروع تحقیقات ماموران سرنخ‌هایی به دست آوردند که نشان می‌داد قاتل فراری مردی به نام رحمان است. مخفیگاه‌های وی زیر نظر گرفته شد و سرانجام دو روز پیش وی در جنگل‌های حومه شهر دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و با اعتراف به قتل مرد جوان گفت: من و دوستم در حال خوردن ناهار بودیم. در همان موقع سلاح شکاری‌ام را نیز پاک می‌کردم که ناخواسته تیری از آن شلیک و به وی اصابت کرد. ترسیدم و با جا گذاشتن مرد مهمان در خانه‌ام به جنگل فرار کردم. بعد از حادثه متوجه شدم همسایه‌ها وارد خانه‌ام شده و او را به درمانگاه منتقل کرده‌اند. پس از دستگیری متوجه مرگ دوستم شدم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر