jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۵۸   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تنیس ظهر روزگذشته در سالن مجامع آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن مجید شایسته با کسب بیشترین آرا به‌عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

این مجمع با ثبت‌نام 11 نامزد آغاز شد که در ادامه با انصراف چهار نفر، انتخابات با حضور هفت نامزد دیگر برگزار شد. در رای‌گیری دور اول محمد جمشیدی 18 رای و مجید شایسته 17 رای کسب کردند تا کار به دور دوم کشیده شود. اما در دور دوم مجید شایسته 19 رای کسب کرد تا با توجه به 17 رای محمد جمشیدی برای چهار سال دیگر رئیس فدراسیون تنیس بماند. شایسته که در دوره گذشته هم ریاست این فدراسیون را برعهده داشت، پس از اتمام انتخابات با اشاره به رقابت تنگاتنگش با محمد جمشیدی تصریح کرد: ما از سال‌ها پیش با هم دوست هستیم و همکاری زیادی داشتیم، بدون شک در فدراسیون آینده نیز از وی و دیگر افراد با تجربه استفاده خواهیم کرد. رئیس فدراسیون تنیس در مورد مهم‌ترین برنامه های خود نیز بیان کرد: توجه جدی در بحث پایه، استعدادیابی، سرمایه گذاری در استان ها و از همه بیشتر اخلاق مداری از اهدافی است که در چهار سال آینده پیگیری خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر