jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۵۸   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تنیس ظهر روزگذشته در سالن مجامع آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن مجید شایسته با کسب بیشترین آرا به‌عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

این مجمع با ثبت‌نام 11 نامزد آغاز شد که در ادامه با انصراف چهار نفر، انتخابات با حضور هفت نامزد دیگر برگزار شد. در رای‌گیری دور اول محمد جمشیدی 18 رای و مجید شایسته 17 رای کسب کردند تا کار به دور دوم کشیده شود. اما در دور دوم مجید شایسته 19 رای کسب کرد تا با توجه به 17 رای محمد جمشیدی برای چهار سال دیگر رئیس فدراسیون تنیس بماند. شایسته که در دوره گذشته هم ریاست این فدراسیون را برعهده داشت، پس از اتمام انتخابات با اشاره به رقابت تنگاتنگش با محمد جمشیدی تصریح کرد: ما از سال‌ها پیش با هم دوست هستیم و همکاری زیادی داشتیم، بدون شک در فدراسیون آینده نیز از وی و دیگر افراد با تجربه استفاده خواهیم کرد. رئیس فدراسیون تنیس در مورد مهم‌ترین برنامه های خود نیز بیان کرد: توجه جدی در بحث پایه، استعدادیابی، سرمایه گذاری در استان ها و از همه بیشتر اخلاق مداری از اهدافی است که در چهار سال آینده پیگیری خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر