jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۳۲۸۸۳   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

به گفته تیم کوک، مدیر عامل این شرکت این همه‌ی قابلیت‌های Apple Watch نبود و هنوز قابلیت‌های بسیاری در این گجت وجود دارد که خود ما هم هنوز نمی‌دانیم!!!

اپل واچ هر روز نیاز به شارژ دوباره دارد

جام جم کلیک: مدیر عامل شرکت اپل گفت اپل واچ هر روز نیاز به شارژ دوباره دارد چون شما از کارکردن با آن خسته نخواهید شد.

چندی پیش در کنفرانس اپل، گجت پوشیدنی این شرکت با نام اپل واچ معرفی شد و در خصوص ویژگی‌های آن توضیحات مختصری ارائه گردید. به گفته تیم کوک، مدیر عامل این شرکت این همه‌ی قابلیت‌های اپل واچ نبود و هنوز قابلیت‌های بسیاری در این گجت وجود دارد که خود ما هم هنوز نمی‌دانیم!!!

در این کنفرانس درخصوص عمر باتری اپل واچ حرفی زده نشد و این باعث گمانه زنی‌ها و شایعات بسیاری در فضای مجازی اینترنت گردید. بسیاری از متخصصین از عمر کم این گجت سخن می‌گفتند تا اینکه تیم کوک بالاخره لب به سخن گشود و در کنفرانس WSJ.D که ساعاتی پیش برگزار گردید این طور به منتقدین اپل واچ پاسخ داد که: ما فکر می کنیم شما عاشق این دستگاه می‌شوید و به احتمال زیاد مجبور می‌شوید هر روز آن را شارژ کنید.

وی اینگونه ادامه داد که اپل واچ یک محصول جدید و مبتکرانه است و به دلیل اینکه هیچ‌گونه سابقه‌ای درخصوص این تجهیزات در کمپانی‌های رقیب وجود ندارد پیش‌بینی الگوی مصرف باتری آن کاری سخت و شاید محال باشد.

با توجه به صحبت‌های مدیرعامل اپل که اندکی تبلیغاتی به‌نظر می‌رسد می‌توان امیدوار بود که احتمالاً اپل واچ بیش از یک روز می‌تواند بدون شارژ مجدد زنده بماند.

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها