jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۹۸۲   ۲۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

بقایی از خرم‌آباد: متاسفانه خودروها به هیچ وجه علائم راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌های این شهر جدی نمی‌گیرند و وضع عبور و مرور در این شهرستان که عنوان مرکز استان را هم یدک می‌کشد، بسیار اسفناک است. لطفا مسئولان نظارت دقیق‌تر و برخورد شدیدتری با خاطیان داشته باشند.

فرهادی از کرمانشاه: در رابطه با مشکل زمین‌خواری در منطقه 7 شهرداری کرمانشاه هیچ ارگان و اداره‌ای با وجود شکایت‌های فراوان جوابگو نیست.

جعفرپور از اردبیل: از مجلس محترم شورای اسلامی تقاضا دارم قانونی وضع کند تا دارندگان خودروهای لوکس خارجی موظف شوند هزینه مابه‌التفاوت واردات خودرو را شخصا پرداخت کنند.

شهروندی از لاهیجان: چگونه است که مسئولان طراز اول مملکت صحبت از پایین آمدن نرخ تورم می‌کنند در حالی که هر ساله مبلغ عظیمی از درآمدمان صرف هزینه‌های درمان و بهداشت و امرار معاش سخت و سخت‌تر می‌شود.

رحمتی از بروجن: خواهشمند است از دولتمردان محترم سوال فرمایید چگونه یک فرد بازنشسته با حقوق ماهانه 600 هزار تومان قادر به اداره خانواده‌ای است؟

روی خط162

یک شهروند از تهران: مدرسه یحیی‌زاده در چهارراه فهیمی در آیت‌الله کاشانی به اجبار درخواست مبلغ 200 هزار تومان کرده‌اند و مبلغ 50 هزار تومان هم باید برای ثبت‌نام در آزمون‌های موسسات دیگر پرداخت شود.

یک شهروند از تهران: زمین گودبرداری شده‌ای در ابتدای خیابان ونک حد فاصل مرکز خرید آسمان و پاساژ ونک وجود دارد که چند سالی است رها شده و هر چند وقت یک‌بار آتش‌سوزی در این زمین اتفاق می‌افتد و برای ساختمان‌های اطراف خطرناک است. به شهرداری منطقه گفته‌ایم، اعلام کرده‌ا‌ند به ما مربوط نیست.

یک شهروند: اتحادیه شهرستان ری اقدام به پلمب کردن 15 سوله در شهرک صنعتی خاوران کرده است، در حالی که این سوله‌ها سال 88 از دروازه شمیران به این شهرک منتقل شد و پروانه و جواز کسب آنها از تهران است. الان اتحادیه شهرستان ری این پروانه و جوازها را فاقد اعتبار اعلام کرده است.

یک شهروند از بومهن: در بخش مرکزی بومهن برای پایه ششم با کمبود معلم مواجه هستند و این در حالی است که 15 روز از آغاز سال تحصیلی جدید می‌گذرد.

یک شهروند از تهران: کارگران شهرداری در حالی موزاییک‌های پیاده‌روی روبه‌روی بیمارستان بقیه‌الله را تعویض می‌کنند که مشکلی ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر