jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۵۹۷   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

به دنبال نتایج ضعیف تیم فوتبال امید ایران در بازی های آسیایی حبیب کاشانی، مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس از سوی علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان مدیر جدید تیم ملی فوتبال امید منصوب شد.

کاشانی پس از این انتصاب با تاکید بر این‌که صرفا برای ایجاد آرامش این تیم پا به میدان گذاشته، گفت: من تحت نظر فدراسیون فوتبال و بر اساس قوانین بین‌المللی فعالیت می‌کنم و هدفم کمک کردن برای کاهش نگرانی‌هاست.

او افزود: چند دهه است که تیم امید نتوانسته است به المپیک راه پیدا کند و این اتفاق برای فوتبال ایران خوب نیست. من نیز با انگیزه موفقیت تیم امید پا به میدان گذاشته‌ام.

کاشانی در پاسخ به این پرسش ایسنا که تا چه اندازه امیدوار هستید با حضور شما مشکلات تیم امید که عمده آنها همکاری نکردن باشگاه‌ها و بحث خروج از کشور بازیکنان مشمول خدمت سربازی بوده حل شود، اظهار کرد: من با قدرت به سهم خودم همه تلاشم را می‌کنم تا البته با کمک یکدیگر مشکلات را کم کنیم و شرایطی ایجاد شود که کادر فنی تیم امید با آرامش به کارش ادامه دهد. هراندازه بتوانیم نگرانی‌های کادر فنی تیم امید را کمتر کنیم، این تیم در وضعیت بهتری آماده می‌شود و برای رسیدن به المپیک ریو تلاش می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر