بازیگر فیلم «سوپراستار» خبر خداحافظی‌اش از حرفه بازیگری را تکذیب کرد.
کد خبر: ۷۱۹۴۴۹
مقانلو شایعه کناره‌گیری از بازیگری را تکذیب کرد
نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون درباره شایعه خداحافظی اش از بازیگری گفت: من چند وقت پیش به پاس قدردانی از مردم و مخاطبان عزیز که همیشه مدیون لطف های آنها بوده ام، مطلبی را در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کردم و منظورم این بود که من اگر روزی هم از بازیگری کناره گیری کنم همیشه به یاد مردم عزیز هستم که هیچ وقت ما را فراموش نمی‌کنند.

وی در ادامه با تکذیب خبر خداحافظی خود از بازیگری افزود: هر چند که بالاخره با گذر عمر ما هم یک روز باید از عرصه بازیگری کنار برویم، اما فعلا خیال ندارم اینکار را بکنم و از طرفی هم چند روزی است که به ایران آمده‌ام و باید بگویم که من عاشق سرزمینم هستم و دوست ندارم جای دیگری باشم ، چون در همین خاک متولد شدم ، بزرگ شدم و تا آخر عمر هم در کشورم خواهم بود.
این بازیگر با اشاره به واکنش های مردم در پی ایجاد این سوءتفاهم تاکید کرد: پس از این اتفاق مردم واکنش‌های عجیبی نشان دادند که بیانگر لطف همیشگی آنهاست، اما باز هم می گویم که قصد خداحافظی ندارم. این روزها یکی از داوران مسابقه «ستاره ۲۰» هستم که در هفته های آتی پخش آن آغاز می‌شود. درباره پیشنهاد بازیگری هم چون به تازگی به کشور برگشته‌ام، هنوز بسیاری از دوستان از بازگشت من اطلاع ندارند و باید منتظر بمانم. (سوره سینما)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها