jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۸۱۱۶   ۲۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۰

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «حانیه» از بازی الهام چرخنده در نقش «سادات خانوم» در این سریال خبر داد. این سریال را سید جلال دهقانی‌اشکذری کارگردانی می‌کند.

الهام چرخنده در نقش همسر یک مرد انقلابی

علی مهام، تهیه‌کننده حانیه گفت: تصویربرداری حانیه در لوکیشن اصلی سریال ادامه دارد.

به گفته مهام، سادات خانوم، همسر آمیرزا جعفر از فعالان انقلابی است که خانه خود را به ستوان سعید و مادرش اجاره داده و بیشترین اتفاقاتی که بین ستوان سعید با بازی عباس غزالی و مادرش با بازی زهرا سعیدی رخ می‌دهد، در همین لوکیشن است.این تهیه‌کننده افزود: در این لوکیشن علاوه بر عباس غزالی و زهرا سعیدی، الهام چرخنده و هستی مهدوی‌فر هم مقابل دوربین می‌روند.وی گفت: بیشتر اتفاقات اصلی این سریال در خانه سادات خانوم می‌افتد، در این خانه ستوان، حانیه را ملاقات می‌کند و عاشق او می‌شود و او که هنوز مامور رژیم شاهنشاهی است بین عشق و ماموریت یکی را باید انتخاب کند. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر