jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۶۱۹۵   ۲۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۱

"نگار عابدی" بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش خود در سریال "شمعدونی" به کارگردانی "سروس صحت" گفت: سریال "شمعدونی" قصه‌ی یک خانواده‌ای است که من نقش عروس بدجنس آن خانواده را ایفا می‌کنم.

نگار عابدی: نقش یک عروس بدجنس را ایفا می‌کنم
وی افزود:موقعیت‌های کمیک، طنز و بانمکی برای این خانواده به وجود می‌آید که این موقعیت‌ها شیرین هستند. وی در خصوص تفاوت این کاراکتر با نقش خود در سریال "دودکش" ساخته "محمدحسین لطیفی" اظهار داشت: نقش من در "شمعدونی" با سریال دودکش، بسیار متفاوت است در "دودکش" نقش یک خانم ساده از قشر کم‌بضاعت را ایفا می‌کردم ولی در "شمعدونی" نقش خانمی را بازی می‌کنم که به رفاه نسبی رسیده و کمی هم تازه به دوران رسیده است و با اکثر اعضای خانواده تنش و درگیری دارد.


وی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون مشغول بازی در سریال "شمعدونی" هستم و تمام وقت خود را برای این کار گذاشته‌ام و در هیچ کار دیگری بازی نمی‌کنم.
گفتنی است؛ سریال "شمعدونی" به کارگردانی "سروش صحت" و تهیه‌کنندگی "محسن چگینی" هم‌اکنون برای پخش از شبکه سه سیما در حال تصویربرداری است. (باشگاه خبرنگاران)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها