jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۱۳۶۶۹   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۹

مرد معتاد که پس از شلیک به همسر و پدرزنش در یکی از محله‌های غرب استان تهران متواری شده بود، دستگیر شد.

شلیک داماد به همسر و پدر زن

به گزارش جام‌جم، بیست و یکم مرداد ساکنان محله‌ای در شهرک اندیشه در غرب استان تهران با شنیدن صدای شلیک گلوله از خانه‌هایشان خارج شدند و مشاهده کردند مرد همسایه در حالی که لباس‌هایش خون‌آلود است و سلاح کلاشینکف به دست دارد، در حال فرار است.

همسایه‌ها با دیدن این صحنه و تهدید‌های مرد مسلح، از تعقیب وی صرف‌نظر کرده و با رفتن مقابل خانه همسایه مشاهده کردند همسر و پدر زن او با شلیک گلوله بشدت زخمی شده‌اند. در پی این حادثه آنها دو مجروح حادثه را به بیمارستان انتقال و موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند.

کارآگاهان اداره اطلاعات و امنیت غرب استان تهران با اعزام به محل حادثه به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند و در بازرسی از محل حادثه 9 عدد پوکه فشنگ به دست آوردند که از سوی متهم فراری شلیک شده بود.

جستجو‌ها برای دستگیری ضارب فراری ادامه داشت تا این‌که چند روز بعد گزارشی از بیمارستان در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان می‌داد، مجروحان حادثه جان سالم به در برده و زنده مانده‌اند.

ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیق از آن دو پرداختند. آنها گفتند وقتی مهمان خانه‌‌شان را بدرقه می‌کرده‌اند، داماد خانواده به آنها شلیک کرده است.

با جمع‌بندی این اطلاعات، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری مرد مسلح فراری ادامــه داشت تا این‌که سرنخی از تردد وی در شهرستان هرسین استان کرمانشاه به دست آمد و دو روز پیش متهم فراری در مخفیگاهش دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس اداره اطلاعات و امنیت غرب استان تهران ادعا کرد همسر و پدرزنش خودزنی کرده و قصد انتقام از او را دارند.اما در ادامه تحقیقات، وی به تیراندازی و سوءقصد اعتراف کرد و گفت: ماده مخدر شیشه مصرف می‌کردم و در پی توهم ناشی از آن به همسرم سوءظن پیدا کرده بودم. رفت و آمدهایش را بشدت کنترل می‌کردم و همیشه با او مشاجره داشتم. روز حادثه نیز تصمیم گرفتم وی را بکشم، اما پدرش هم خانه ما بود که به هر دو شلیک کردم و گریختم.

در پی اعتراف متهم، او با دستور برجسته، بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، کارآگاهان سلاح متهم را که در بیابانی در نزدیکی محل خانه‌اش زیر خاک پنهان کرده بود، یافتند.

در پی این حادثه همسر متهم به خبرنگار ما گفت: همسرم حشیش و شیشه مصرف می‌کرد. هر بار که می‌خواستم اعتیادش را تـرک کند، توجهی نمی‌کرد و مرا کتک می‌زد، اما به‌خاطر داشتن دو فرزندم بدرفتاری‌هایش را تحمل می‌کردم.

وی اضافه کرد: حتی تلاش‌های خانواده‌ام که از او می‌خواستند اعتیادش ر ا ترک کند و به من و فرزندانم اهمیت دهد، بی‌فایده بود. این اواخر بدرفتاری‌های شوهرم بیشتر شده بود. او هر بار پس از مصرف شیشه وسایل خانه را به هم می‌ریخت و مرا کتک می‌زد.چند بار می‌خواست به بچه‌هایم آسیب بزند که مانع این کار شدم و بشدت کتک خوردم.

زن جوان یادآور شد: روز‌هایی که شوهرم در خانه بود تا صبح بیدار می‌ماندم که نکند توهم ناشی از مصرف شیشه باعث شود او فرزندانم را بکشد. همیشه سعی می‌کردم تا حد امکان فرزندانم را از او دور کنم، زیرا کودکانم از پدرشان بشدت می‌ترسیدند. با دستور قضایی تحقیق از متهم ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سینا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
واقعا متاسفم. خدا باعث و بانی و هر كس یا گروه هایی كه این مواد مخدرو وارد كشور كردن ....
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر