jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۲۲۵۳   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۹

تهیه کننده «بهمن» گفت: من زمان انتخاب بازیگر اصلا به فکر این نبودم که معتمدآریا ممنوع الکار بوده و تا لحظه انتخاب ایشان به یاد نداشتم ممنوع الکار هستند.

نمی‌دانستم معتمدآریا ممنوع الکار است

گفتگوی هفته قبل فاطمه معتمدآریا بازیگر زن ایرانی و ذکر نکته هایی درباره ممنوع الکاریش در این گفتگو و از آن طرف فیلم تازه ای با عنوان "بهمن" که اخیرا وی به همراه همسرش در آن ایفای نقش کرده باعث شد برای آگاهی از چند و چون ممنوع الکاری این بازیگر به سراغ تهیه کننده «بهمن» برویم.


جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم «بهمن» پیرامون دلایل انتخاب فاطمه معتمدآریا برای بازی در این فیلم به گفت: «معتمدآریا آن قدر شایستگی داشت که برای نقشی که برایشان در نظر گرفته بودیم، انتخاب شود. گزینه اصلی ما معتمدآریا بود.»

وی درباره شنیده هایی مبنی بر ممنوع الکاری این بازیگر که میتواند عاملی باشد برای کمک به رونق فیلم اظهار داشت: «من زمان انتخاب بازیگر اصلا به فکر این نبودم که معتمدآریا ممنوع الکار بوده و با انتخاب ایشان به دیده شدن فیلم مان در زمان اکران کمک خواهم کرد. من تا لحظه انتخاب ایشان به یاد نداشتم ممنوع الکار هستند.»

این تهیه کننده ادامه داد:«همزمان با پیش تولید کار و حین پروسه انتخاب بازیگر بود که من نامه ای به ارشاد نوشتم و درباره حضور ایشان در کار استعلام نمودم و مدیران ارشاد هم گفتند هرچند پیشتر ممنوع الکار بوده اما حالا می تواند بازی کند.»

نوروزبیگی درباره وضعیت تولید این فیلم افزود:«در حال حاضر "بهمن" در مرحله صداگذاری قرار دارد و حامد ثابت قرار است موسیقی فیلم را بسازد. اولین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.»

«بهمن» فیلمی درباره‌ی یک پرستار است که یک شب باید مراقب مادر رئیس بیمارستان باشد.
در این فیلم فاطمه معتمدآریا و احمد رضا حامد (همسر معتمد آریا) نقش اصلی را بازی می کنند. این فیلم به نوعی بازگشت معتمد آریا بعد از چهار سال دوری به سینما به حساب می‌آید.
گفتنی است، «بهمن» داستان زنی به نام هما از مجرب ترین پرستاران بیمارستان است که پیشنهاد شب کاری ده روزه ای را می پذیرد. هما دچار بی خوابی می شود و نحوه رویارویی او با کار خود و خانواده چنان می شود که در آستانه فروپاشی قرار می گیرد. (میزان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها