jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۵۹۲۸   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی: هافبک ۳۰ ساله تیم ملی کشورمان در لیست خرید مایورکا در فصل نقل‌و‌انتقالات تابستانی قرار دارد.

مایورکا به دنبال مسعود شجاعی

روزنامه اسپانیایی «Ara Balears» چاپ کاتالونیا گزارش داد تعویق یک‌ هفته‌ای که در شروع فصل جدید فوتبال باشگاه‌های اسپانیا به وجود آمده این فرصت را به والرین کاپرین، سرمربی روسی تیم فوتبال مایورکا می‌دهد تا بازیکنان این تیم دسته دومی را بهتر بشناسد و در صورت نیاز به تقویت تیمش پیش از بسته شدن فصل نقل‌و‌انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ در تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) بازیکنان مورد نیازش را در پست‌های مختلف جذب کند.

در حالی که مایورکا نیاز مبرم به تقویت خط حمله‌اش دارد سرمربی جدید این تیم اسپانیایی فهرستی از بازیکنان موردنظرش را به باشگاه داده که بیشتر هافبک هستند. فهرست بازیکنان مورد نظر این مربی ۴۵ ساله عبارتند از: کولیو، خولیو آلوارس، مسعود شجاعی و الکس کوئف.

در پایان این گزارش آمده که به نظر نمی‌رسد هیچ یک از این بازیکنان به ترکیب مایورکا اضافه شوند ولی با این وجود نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد چون تصمیم نهایی را مسئولان مایورکا خواهند گرفت.
باید دید مسعود شجاعی که قرارداد یک ساله‌اش با لاس‌پالماس در انتهای فصل گذشته به پایان رسید و از این تیم جدا شد آیا مقصد بعدی‌اش مایورکا خواهد بود یا اینکه به پیشنهادات دیگرش فکر خواهد کرد.
مایورکا فصل گذشته در رقابت‌های لیگ دسته دوم اسپانیا موسوم به لیگا آدلانته به مقام هفدهمی رسید.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها