jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۷۰۳۹۵۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۸

رامسین کبریتی بازیگر سریال «ستایش» در خصوص حضورش در فصل سوم سریال «ستایش» گفت: «هنوز برای فصل سوم با من صحبتی نشده است اگر هم صحبتی کنند با توجه به عدم تسویه حساب دستمزدم در فصل دوم سریال، حضورم منطقی به نظر نمی‌آید.»

هنوز دستمزد کاملم برای «ستایش2» را نگرفته‌ام

کبریتی تصریح کرد: «هنوز برای بازی در فصل دوم از سریال با من تسویه نکرده‌اند. هنوز دستمزد کاملم برای «ستایش2» را نگرفته‌ام! من نگران هستم آینده من، آینده خانم حکمت شود! ما کار می‌کنیم که زندگی کنیم، بازیگری شغل ماست. ما بازی می‌کنیم که زندگی کنیم. من هم باید جواب سوپر مارکت و صاحب خانه را بدهم. 8-9 ماه از این کار گذشته و هنوز با من تسویه نکرده‌اند. اگر به همین صورت پیش برود ترجیح می‌دهم در فصل سوم حضور نداشته باشم.»
کبریتی اظهار داشت: «هیچ ارگانی و نهادی هم وجود ندارد که یک بازیگر در چنین مواقعی از حق خود دفاع کند. این اتفاق خیلی غیر منطقی است. من بازیگری هستم که وقتی قراردادی را امضا می‌کنم طبق تعهداتم عمل می‌کنم. من بلد نیستم سر کار بازی کنم. ادا و اصول‌های خیلی از دوستانی که دارند، من ندارم. من کارم را در صورت پرداخت هزینه به شکل منظم انجام می‌دهم و اهل حاشیه نیستم.»
هر روز تسویه را به روز بعد موکول می‌کنند
وی افزود: «در این سریال ما هر ماه مشکل پرداخت داشته‌ایم. هر ماه تسویه ما را به روز بعد موکول می‌کردند. اما 8 ماه از کار گذشته و وجه منطقی ندارد که من هنوز از پروژه طلبکار باشم.»
کبریتی در خصوص چرایی عدم وجود نهادی برای دفاع از بازیگران گفت: «حرفه ما را شغل نمی‌دانند. برای همین است که خبردار می‌شویم همکار پیشکسوت ما کنار خیابان چادر زده و فرزندش را به خوابگاه می‌فرستد. این واقعاً مرگ یک بازیگر است. یعنی12 -13 سال کسی نبوده که پروژه‌ای را به ایشان پیشنهاد دهد؟ در سال این همه پروژه ساخته می‌شود اما این خانم بازیگر حق کار کردن نداشته است؟ حتی در سال حق یک پروژه کار کردن را نداشته است که الان باید چنین شرایطی را تجربه کند؟ من به عنوان یک بازیگر به شدت متأسف هستم و فکر می‌کنم آینده من، آینده ثریا حکمت است!»بعد از 8 ماه بیکاری تازه مشغول به کار شدم
کبریتی در پایان افزود: «من بعد از 8 ماه بیکاری تازه مشغول به کار شدم. در این 8 ماه من جوابگوی سوپر مارکت و صاحب خانه نیستم؟ من هم در همین مملکت زندگی می‌کنم. اگر گرانی است برای من هم است فرقی نمی‌کند. همه فکر می‌کنند بازیگران آدم‌های خاصی هستند و مریض نمی‌شوند. البته درست هم می‌گوید چون بازیگران تمام مدت در انزوا زندگی می‌کنند و کسی از شرایط زندگیشان خبردار نمی‌شود. فکر می‌کنند از مال دنیا بی‌نیاز هستند.»
وی ادامه داد: «در هر پروژه‌ای که کار می‌کنیم می‌گویند تو که وضع مالی‌ات خوب است. کسی نیست بگوید شما از کجا می‌دانید وضع مالی من خوب است؟ مگر یک بازیگر در سال چند کار انجام می‌دهد؟ جالب است وقتی به مرحله قرارداد می‌رسند آن قدر از اوضاع بد مالی شکایت می‌کنند که آدم دلش می‌خواد برایشان مجانی کار کند. به مرز انفجار رسیده‌ام. تهیه کننده‌ای که دستمزد عوامل را پرداخت نمی‌کند برای چه کار بعدی‌اش را شروع می‌کند؟ اول باید تسویه‌اش را بگیرند. سازمان برای بازیگران، ممیزی اعمال می‌کند اما چرا برای تهیه کنندگان ممیزی وجود ندارد؟ چرا تهیه کننده‌ای که کار قبلی‌اش را تسویه نکرده کار دوم‌اش را شروع می‌کند؟»
(روزنامه صبا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر