jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۹۶۲۰۵   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۲

پرونده «بیست چهارده» بسته شد

آغاز برنامه «نود» از نیمه اول مرداد ماه

پرونده‌ برنامه «2014» پس از 35 روز تلاش عادل فردوسی‌پور و همکارانش، با مشارکت 19 میلیون مخاطب، شامگاه دوشنبه (23 تیر ماه) بسته شد.

آغاز برنامه «نود» از نیمه اول مرداد ماه

با پایان ویژه برنامه «2014»، عادل فردوسی‌پور «90» را از نیمه اول مرداد ماه با موضوع مسابقات لیگ برتر فوتبال آغاز می‌کند.

ویژه برنامه «2014» شامگاه دوشنبه با تقدیر از مخاطبانی که بیشترین امتیاز را در پیش‌بینی بازی‌های جام‌جهانی کسب کرده بودند به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش، به 10 نفر از مخاطبانی که بالاترین پیش‌بینی را در این سری از بازی‌های جام‌جهانی در برنامه «2014» داشتند جوایزی اهدا شد که در این میان نفر اول با کسب بالاترین امتیاز برنده یک دستگاه خودرو ام‌وی‌ام شد و به ترتیب به 9 نفر دیگر این برندگان یک دستگاه تبلت اهدا شد.

سپس در بخش دیگری از این برنامه اعلام شد، از ابتدای برنامه «2014» تا پایان این برنامه حدود 19 میلیون شماره در این پیش‌بینی شرکت کرده بودند.

عادل فردوسی‌پور نیز در بخشی از برنامه شامگاه گذشته در خصوص سایت 2014 اعلام کرد که پس از پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴، سایت «بیست چهارده» به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، سایت جدید با همان کیفیت و محتوای ۲۰۱۴ به پوشش رخدادهای ورزشی داخل و خارج از کشور و همچنین ایجاد پل ارتباطی مخاطبان با برنامه خواهد پرداخت.

آخرین برنامه «2014» فردوسی‌پور ساعت یک و 40 دقیقه بامداد به کار خود پایان داد.

اما سید عزت‌الله ضرغامی طی روزهای گذشته با حضور در استودیوی 2014 ، بازی فینال جام جهانی 2014 برزیل را در کنار فردوسی‌پور و همکارانش تماشا کرد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر