آقایان محترم اگر می‌خواهید همواره برای همسرتان جذاب باشید، نکات زیر را بخوانید و رعایت کنید و حواستان باشد که عشق به مراقبت دائمی نیاز دارد.
کد خبر: ۶۹۶۱۶۵
راه‌های نفوذ در قلب زنان

جام جم سرا:این توصیه ها را بخوانید تا بدانید برای جذابیت بیشتر نزد همسرتان چه کارهای باید انجام دهید :

1-کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشید

بدن خانم ها هیچ ربطی به شما ندارد. همه ما می توانیم غذای سالم خورده و هر روز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلا ورزش نکنیم.نحوه رفتار ما با بدنمان تنها به خودمان و شاید دکترمان مربوط است!ما می توانیم هرقدر که دوست داریم چاق باشیم!هیچ چیز وحشتناک تر از مردی نیست که در امور مربوط تناسب اندام خانمش دخالت کند.

2- به او نگویید که باید با اندامش چه کار کند

بدن او به خودش مربوط است! شما می توانید ظاهر باب میل خودتان را داشته باشید (رنگ مو، اندازه مو و...) اما حق ندارید او را از داشتن ظاهر مطلوبش منع کنید.تغییراتی که ما انسان ها بر بدن خود اعمال می کنیم نوعی ابراز شخصیت است.وقتی مردی به زنی در مورد این تغییرات دستور می دهد، در حقیقت جلوی این ابراز شخصیت را می گیرد که کار غم انگیزی است.اگر می خواهید از نظر همسرتان جذاب باشید، از قضاوت نحوه ابراز شخصیتمان دست بردارید.

3-نژاد پرست نباشید

نژاد پرست نباشید! چون خیلی زشت است!اصلا نیازی به توضیح بیشتر هم ندارد!

4- کاری نداشته باشید که او چقدر زنانه یا مردانه است

برخی زن ها حوصله آرایش و پیرایش ندارند(از ناخن گرفته تا موهای بدن).پس آنها را سرزنش نکنید! آنها خود به عدم تطبیق خودشان با استاندارد های موجود در جامعه در خصوص زیبایی آگاهند!پس نیازی به سرزنش اضافی شما نیسـت!اصلاح نکردن دست و کنار آمدن با آن در این دوره و زمانه شجاعت بسیاری می خواهد!.ز سوی دیگر با رفتار های ((دخترانه)) زنان مخالفت نکنید.اگر از آرایش کردن و لباس صورتی پوشیدن لذت می برند، مانعشان نشوید!

5- حامی او باشید

خود را با او برابر بدانید.او را کنترل نکنید.اینکار باعث ایجاد احساس عدم امنیت در برابر جنس مخالف در زن می شود.مردانی با احساسات نا امن(شکاک) زن را سرد مزاج می کنند؛ مخصوصا وقتی سعی می کنند به زن بقبولانند که برای ایجاد حس مردانگی در یک مرد باید تحت سلطه و کنترل او در بیاید.

6- زن ستیز نباشید

چنین جمله ای تا به حال از دهان هیچ زنی خارج نشده : "عزیزم من عاشق وقتی هستم که به من می گویی کارم فقط پخت و پز و رفت و روب است و جایگاهی در اجتماع ندارم"!

7- انتظار آشپزی نداشته باشید

این مورد خیلی مهم است!توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست.دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد ، چرا که در یک رابطه سالم ، 2 طرف برای خوشحالی هم تلاش می کنند.تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، وقتی است که او می گوید : من می خواهم برایت آشپزی کنم!علاوه بر آن ، "جای زن در آشپزخانه است" هم دیگر قدیمی شده!این جمله را به کار نبرید . بگذارید با عشق برایتان غذا بپزد.

8-عکس های تکی و قدیمی اش رامسخره نکنید

درست است که برخی افراد در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می کنند؛ اما عکس هایی که خودمان از خود می گیریم ، نوعی ابراز احساسات و تلاش برای دیده شدن به آن شکلی است که دوست می داریم.فکر نکنید که این کار را برای جلب توجه می کندگرفتن عکس از خود نوعی شناخت از خود است.ما با عکاسی از آنچه دوست داریم و اشتراک آن عکس ها به دیگران این فرصت را می دهیم تا هویت مارا بشناسند.ما می خواهیم درکمان کنند.اگر با او بیرون می روید و او در رستوران از غذای خود عکس می گیرد، احتمالا به این معناست که اوقات خوشی را سپری می کند و از کنار شما بودن خوشحال است.اگر نبود که از این لحظه عکسی نمی گرفت! پس به جای مسخره کردن،از او حمایت کنید.

9- با دوستانش کنار بیایید

آنها پیش از شما در زندگی او بودند،پس به آنها احترام بگذارید.آن " دختران سر به هوا " دوستان خوب او بودند،پس سعی در جدا کردن آنها از یکدیگر نکنید.آنها رقیب شما نیستند.
وقتی مردی به گونه ای رفتار می کند که انگار دوستان خانمش ، تهدیدی برای او هستند ، باعث می شود تا مردی شکاک و بی اعتماد به نظر بیایدکه نوعی بی احترامی می باشد واصلا جذاب نیست.

10 -پذیرای او باشید

همه از اینکه کسی با دقت به سخنانشان گوش دهد، لذت می برند.زنان از اینکه مردان علاوه بر گوش دادن،با آنها تعامل برقرار کرده و جواب هم می دهند لذت می برند و تنها سر تکان دادن و آهان گفتن کافی نیست، وارد بحث شوید؛ برای آنها مهم است تا بتوانند با مخاطب خاص خود در خصوص موضوعی که برایشان مهم است صحبت کنند و بدانند آن مخاطب خاص به آنها واکنش و پاسخ مناسب و خاصی می دهد، حتی وقتی موضوع مورد بحث برایش بی معنا باشد.

11- اول فکر کنید و بعد صحبت

بدانید چه وقت می خواهید حرفی بزنید که مشکل ساز می شود و آنرا به زبان نیاورید! زنان قدردان مردانی هستند که خودآگاهی بالایی دارند و روی سخنان خود خوب فکر می کنند و هرچه به ذهنشان بیاید به زبان نمی آورند.همچنین سعی کنید بفهمید چه وقت اطرافیانتان قصد بیان سخن مشکل سازی را دارند .اگر همکارانتان سخنان نژادپرستانه و زن ستیزانه ای می گویند،به آنها تذکر دهید!بدانید که به عزیزانتان چه می گویید.اگر به همسر خود بگویید که با این لباس خاص ، خنده دار می شود،او با هربار پوشیدن آن لباس حرف شما را به یاد می آورد. بدانید که چه می گویید و آیا می خواهید همواره آن را در خاطر داشته باشد یا خیر؟چرا که احتمالا اگر واقعا برایتان ارزش قائل باشد ، حرفتان تا ابد در خاطرش خواهد ماند. (آی بانو)


*انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در «جام جم سرا» لزوماً به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفاً به قصد اطلاع کاربران بازنشر می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۱۲
مرد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
۰
۰
ما كه همه اینها رو از اول می دانستیم (ذلیل)
ارتان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
۰
۰
احیانا احساس نمیكنین راه كارهاتون فمنیستی بود ؟! ینی خانممون هر كاری دلش خواست بكنه و ما هیچ وقت دخالت نكنیم حتی اگه كارش اشتباه باشه!هر جور خواست بپوشه ما هیچی نگیم مثل هویج فقط اطاعت كنیم اینطوری خیلی جذاب میشیم اره زن زلیل خوبی میشیم!
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
قطعاً نویسنده محترم زن بوده اند!!
ماغمین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
پس یه دفعه هیچ اختیارواراده ای در مرد نباید باش (اوج زن ذلیلی)
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
با ارتان موافقم
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
قابل توجه اقاتیان از این به بعد زن ذلیل باشید تا زندگی شادابی داشته باشید
مرد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
یك كلام بگید : مردا تو زندگی هیچ كاره اند .
ترویج فیمینیسم و زن ذلیلی .
سعید
United States
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
۰
۰
با عرض سلام و خسته نباشید
به نظرم اشتباه شده این مقاله برای قسمت طنز هست و تیترش هم این نیست بلكه تیترش (چگونه یك زن ذلیل باشیم) هست. مطمینا نویسنده این مقاله یك خانم بوده كه فقط به یك طرف ماجرا توجه كرده
اگه حرف شما رو درباره نوع پوشش بپذیریم پس من به عنوان یك مرد هم حق دارم هر جوری دوست دارم بپوشم و بگردم مثلا با یه موی بلند و ریش بلند با یه شلوار لی و كفش قرمز تو خیابون راه برم و خانم بنده نباید اعتراضی كنه چون به قول شما دیگه نمیتونه تو قلب من نفوذ كنه
مطلب دیگه كه فرمودین كه اشپزی وظیفه زنها نیست قبول ولی زندگی تقسیم وظایفه پس خرید هم وظیفه مرد نیست نمیشه كه یكی كار كنه دیگری حال
مطلب دیگه كه گفتین هیچ زنی نمیگه من عاشق اشپزیم هیچ مردی هم نمیگه من عاشق اینم كه زیر افتاب عرق بریزم و بیخوابی بكشم. عشق و علاقه باعث میشه كه یه مرد اینكارو بكنه و اینكه زن هم دلسوز باشه.
از جام جم بعیده از این مطالب بزاره
دامان
Afghanistan
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۷
۰
۰
كلا بی اساسه
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰
۰
۰
میگم فكر كنم، موقع نوشتن خیلی از دست شوهرت ناراحت بودیا...
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۰
۱
هرچه برای خود می پسندی برای دیگری هم بپسند و هرچه برای خود نمی پسندی برای دیگری هم نپسند.این یه اصل خیلی خیلی مهمه تو هر رابطه ای هست.
آقایون یكم خودتونو جای خانم ها بذارید.جای مادرتون بذارید كه زحمتتونو كشیده.
درسته كه هر آدمی موظف به رعایت نظافته اما این با پرتوقعی فرق می كنه.شما نباید از خانوم ها توقع داشته باشید خودشونو مطابق میل شما عوض كنن و اگر نشد برن بمیرن.
هر خانمی تو دوران بارداری تغیراتی در اندامش اتفاق رخ میده و بعضی از مرد ها عوض حمایت كردن تو این دوران سخت مدام گیر میدن كه .... كه اصلا خوششون میاد.اینا تغییرات طبیعی بیولوژیكی در یك زن هست.البته اگه از گونه ی ادمیزاد باشه.
به همسرتون گیر ندید كه چرا ... ؟خب باید چیكار كنه؟این نژادشه .به همسرتون گیر ندید چرا چشماش رنگی نیست یا چرا رنگیه؟بهش گیر ندید كه چرا یكم شكم در آورده.ظاهر خانم ها مثل غیرت آقایون می مونه.كسی اگه به شما بگه بی غیرت چه حسی پیدا میكنی ؟این حس درست مثله حس تمسخر ظاهر خانم هاست.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
۰
۱
با مهسا خانوم موافقم -زن نوكر ما كه نیست -زن هم باید بره بیرون كار اقتصادی كنه نه اینكه بشینه فقط بچه بزرگ كنه و رخت لباس بشوره .

نیازمندی ها