jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۹۴۸۶۱ ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۲

هر کسی برایش اسمی گذاشته است .پیکان را می‌گویم! بعضی‌ها دستی به سروگوشش می‌کشند و «عروس» خطابش می‌کنند! و برخی سلطان می نامندش .هر خودوری قدیمی رنگ و لعابدار را می‌گویم! بعد از ظهر جمعه همایشی از انواع خودروهای قدیمی در شهرستان میانه برگزار شد تا رانندگان و دارندگان این خودروهای رنگ و لعاب یافته و زرق و برق پیدا کرده خودروهایشان را در کانون نگاه تماشاگران بنشانند. تصاویری از رژه این خودرو‌ها و وسائل نقلیه زیبا را شما هم در ادامه به تماشا بنشینید تا اگر خاطره‌ای نوستالژیک از آنها دارید یادی از آن را در ذهنتان زنده کرده باشید!

همایش «سلطان» و «عروس» در میانه |مجموعه عکس|

جام جم سرا:

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر