jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۹۳۴۰۳   ۱۷ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۸

ولگردان خیابانی در جریان سرقت کیف یک مرد، پس از این که با مقاومت وی روبرو شدند او را با ضربات متعدد چاقو از پای درآوردند.

حمله دختران و پسران وحشی به مرد جوان

جام جم سرا: این حادثه در منطقه شلوغ «هندون» در شمال غرب لندن رخ داد و هنگامی که ده‌ها پدر و مادر به همراه فرزندان دانش آموزشان در حال ترک مدرسه و رفتن به خانه بودند، ناگهان یک گروه چهار نفره (دو دختر و دو پسر) جوان با حمله به مرد رهگذری سعی کردند کیف او را بدزدند اما این حمله با واکنش سریع مرد 36 ساله روبه‌رو شد و سارقان را به دردسر انداخت.

یکی از افراد گروه که احساس خطر کرده بود و خطر دستگیری را نزدیک می دید ناگهان چاقوکشید و چند ضربه به سینه و کتف مرد 36 ساله زد. با این جراحت، پدر پیر این مرد جلو آمد و قصد دخالت داشت که او نیز با چند ضربه چاقو نقش بر زمین شد. گروه سارقان که معطلی بیش از این را صلاح نمی‌دانستند با دیدن اوضاع پا به فرار گذاشته و دو مجروح خون آلود را در خیابان به جا گذاشتند.

با گزارش این جنایت به پلیس، چندین گروه از امدادگران و افراد پلیس در محل حاضر شدند اما تلاش‌ها برای نجات مرد 36 ساله نتیجه‌ای نداشت و او به‌علت شدت خونریزی جان باخت و پدر او نیز با جراحات متعدد به بیمارستان منتقل شد. پس از این حادثه، تحقیقات پلیس آغاز شد و با اطلاعات شاهدان از صورت چهار عضو این گروه چهره‌نگاری شد و در یک عملیات ضربتی سه عضو این باند چاقوکش که دو دختر و یک پسر بودند، دستگیر شدند. در حال حاضر این سه نفر بدون قرار وثیقه در زندان هستند و پلیس در جست‌ وجوی نفر چهارم گروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر