jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۰۷۳۲   ۱۰ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۷

جوانی روز گذشته حین خرید با اسکناس های جعلی در یک مغازه ساندویچ فروشی از سوی پلیس شهرستان ساوه استان مرکزی دستگیر و به نگهداری 20 میلیون ریال اسکناس تقلبی در منزلش اعتراف کرد.

خرید ساندویچ با اسکناس های تقلبی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، روز گذشته ماموران انتظامی کلانتری 11 ساوه حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر، متوجه سر و صدا و درگیری دو نفر در یک مغازه ساندویچی شدند.

ماموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع به مغازه وارد و متوجه شدند، صاحب مغازه با یکی از مشتریانش درگیر شده است و اذعان می دارد که او قصد داشته با ارائه یک قطعه اسکناس تقلبی از او خرید کند.

در بررسی های مقدماتی توسط ماموران مشخص شد که مشتری در جیبش 500 هزار ریال اسکناس های صد هزار ریالی تقلبی همراه دارد.

با کشف اسکناس های تقلبی، متهم برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال داده شد.

سرهنگ علی اصغر طالبی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اعلام این خبر، افزود:‌ در بازجویی های صورت گرفته از متهم وی اذعان داشت که 20 میلیون ریال اسکناس های جعلی 100 هزار ریالی را از مدت ها قبل تهیه کرده و در منزلش نگهداری می کند.

به گفته وی، با کسب مجوز قضایی در بازرسی از منزل متهم، 177 قطعه اسکناس جعلی 10 هزار تومانی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان از کسانی که بدین شکل مورد سوء استفاده این فرد قرار گرفته اند درخواست کرد برای پیگیری به کلانتری 11 شهرستان ساوه مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر