jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۵۱۹۰   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۱

حالا دیگر روزنامه جام‌جم نه‌فقط بین مخاطبان عام بلکه روی میز مسئولان هم جایگاه ویژه‌ای دارد. در میان فهرست بلندبالایی از نشریات کشور، بسیاری از مسئولان به روزنامه جام‌جم نگاه ویژه‌ای دارند و آن را جزو روزنامه‌هایی که باید آن را هر روز شخصا مطالعه کنند، قرار می‌دهند.

بنده نیز با وجود مشغله کاری فراوان و مسئولیت سنگین خود در حوزه پلیس راهور یکی از مخاطبان پروپا قرص روزنامه جام‌جم هستم و به لحاظ مسئولیتی که دارم، عملکرد روزنامه جام‌جم در حوزه فرهنگ و ترافیک و افزایش انضباط و ایمنی در رفت و آمد را مثبت ارزیابی می‌کنم.

چند سال پیش تعداد کشته‌های تصادفات رانندگی ایران به 28 هزار نفر در سال رسیده بود که اگر همکاری و تعامل سازنده بین رسانه‌ها و پلیس راهور محقق نمی‌شد، ‌اکنون شاهد کاهش کشته‌ها تا زیر 18 هزار نفر در سال نبودیم و پلیس راهور این موفقیت را مدیون تلاش و همکاری رسانه‌ها بوده است و در این میان روزنامه جام‌جم در پیگیری موضوعات مرتبط با حوزه ترافیک و حمل و نقل به عنوان یکی از رسانه‌های پیشرو گام برداشته است.

گزارش‌های مستمر، یادداشت‌های مرتبط با موضوعات حمل و نقل و ترافیک که در نهایت به بهبود انضباط ترافیکی در جامعه منجر می‌شود، مهم‌ترین ویژگی مطالب روزنامه جام‌جم در حوزه مسائل ترافیک و راهنمایی و رانندگی بوده است.

سردار اسکندر مومنی ‌‌/‌ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر