jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۹۷۷۵   ۱۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

بازیگر برگزیده سی و دومین جشنواره فیلم فجر، تاکید کرد اخبار منتشر شده درباره بایکوت شدن و کم‌کاری او صحت ندارد.

بابک حمیدیان: نه بایکوت شده‌ام، نه کم‌کارم

روزنامه جوان شنبه با انتشار متنی اعلام کرده است: «بابک حمیدیان در بایکوت سینمایی قرار گرفته است. این بازیگر به خاطر ایفای نقشی ارزشمند از سوی کسانی که هیچ‌گاه نامشان مشخص نمی‌شود از کار‌های سینمایی کنار گذاشته می‌شود تا به اصطلاح مجازات شود!»

بابک حمیدیان با رد کامل این ادعا، یادآور شد » :بعد از نمایش فیلم‌هایم در جشنواره فیلم فجر و در نهایت دریافت سیمرغ بلورین جشنواره با هیچ واکنش منفی از سوی اهالی سینما و مخاطبان مواجه نشده‌ام و اتفاقا همانند همیشه لطف دوستداران سینما شامل حال من بوده است.»

او ادامه داد: «در حال حاضر برای نمایش فیلم «چ» در شیراز به سر می‌برم و خوشبختانه استقبال خوبی هم به عمل آمده است. من نه از بایکوت شده‌ام و نه کم‌کار هستم.»

او با اشاره به پیشنهادهایی که در سینما و تئاتر داشته، گفت: «این روزها سرگرم بازی در فیلم جدید عبدالرضا کاهانی هستم و همچنین پیشنهادهایی که در سینما و تئاتر مطرح شده، بررسی می‌کنم تا بعد از پایان بازی در «استراحت مطلق»، کار تازه‌ای را آغاز کنم.»

حمیدیان علاوه بر فیلم «چ» با فیلم‌های «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش، «پنجاه قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد و «با دیگران» ساخته ناصر ضمیری در جشنواره سی و دوم فیلم فجر حضور داشت. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها