jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۷۸۸۳   ۰۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۹

فیلم سینمایی «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

توزیع فیلمی با بازی «لیلا حاتمی» با موضوع نماز

فیلم «سر به مهر» که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و نخستین تجربه هادی مقدم دوست در عرصه کارگردانی به شمار می رود از سوی موسسه رسانه‌های تصویری برای عرضه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

داستان این فیلم سینمایی درباره دختر تنهایی به نام «صبا» است به خواندن نماز و نیایش پایبند است اما با اینکه دیگران بدانند او نماز می‌خواند، در درون خود چالش دارد...

فیلمنامه «سر به مهر» نوشته ای مشترک از هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله است که توسط حمیدرضا شفیعی تهیه و تولید شده است. مقدم دوست با این فیلم سینمایی جایزه بهترین کارگردانی در بخش نگاه نو در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد.

در این فیلم سینمایی لیلا حاتمی، آرش مجیدی و خاطره اسدی بازی می کنند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها