jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۷۸۸۳   ۰۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۹

فیلم سینمایی «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

توزیع فیلمی با بازی «لیلا حاتمی» با موضوع نماز

فیلم «سر به مهر» که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و نخستین تجربه هادی مقدم دوست در عرصه کارگردانی به شمار می رود از سوی موسسه رسانه‌های تصویری برای عرضه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

داستان این فیلم سینمایی درباره دختر تنهایی به نام «صبا» است به خواندن نماز و نیایش پایبند است اما با اینکه دیگران بدانند او نماز می‌خواند، در درون خود چالش دارد...

فیلمنامه «سر به مهر» نوشته ای مشترک از هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله است که توسط حمیدرضا شفیعی تهیه و تولید شده است. مقدم دوست با این فیلم سینمایی جایزه بهترین کارگردانی در بخش نگاه نو در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد.

در این فیلم سینمایی لیلا حاتمی، آرش مجیدی و خاطره اسدی بازی می کنند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر