jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۶۴۲۳   ۰۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۰

کارگردان مجموعه تلویزیونی «ستایش ۲» گفت: از قسمت جدید به بعد سریال ریتم تندتری می گیرد. ماجراهای داستان پیچیده‌تر می‌شود و قصه بیشتر مخاطب را با خود درگیر خواهد کرد.

ضرباهنگ «ستایش ۲» از این هفته تندتر می‌شود

«سعید سلطانی» گفت: در این قسمت از سریال که این هفته به روی آنتن می‌رود، می‌بینیم که بعد از اتفاقاتی که برای محمد افتاده است، حشمت فردوس به این جوان تازه از راه رسیده بیشتر علاقه مند شده و او را به عنوان راننده شخصی خود به کار می‌گمارد. این نزدیکی محمد به مذاق بعضی از اعضای خانواده خوش نمی آید. البته ماجراهای تازه‌تری نیز وارد کار می‌شود.

وی همچنین با بیان این که از قسمت پانزدهم به بعد سری جدید ستایش، سریال ریتم تندتری می گیرد، ادامه داد: از قسمت جدید به بعد سریال ریتم تندتری می گیرد. ماجراهای داستان پیچیده‌تر می‌شود و قصه بیشتر مخاطب را به خود درگیر خواهد کرد. همچنین ستایش و پری سیما هر دو در یک هتل حضور دارند و این حساسیت‌های قصه را بیشتر می‌کند.

مجموعه تلویزیونی «ستایش 2» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که در ادامه سری اول آن داستان ستایش و فرزندانش را در بر می‌گیرد که بعد از گذشت 22 سال روایت می‌شود. این سریال به کارگردانی سعید سلطانی و نویسندگی سعید مطلبی تهیه و تولید شده است و دارای 26 قسمت 50 دقیقه ای است. (خبرگزاری فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها